Silan кондиціонер для білизни, Ароматерапія з ароматом Франджіпані та Цитрусової олії, 1,85 л

Категорія:

Немає в наявності

130грн
Опис

Кондиціонер для білизни “Ароматерапія з ароматом Франджіпані і Цитрусової олії” Silan.
Кондиціонер для білизни “Ароматерапія з ароматом Франджипані і Цитрусової олії” Silan не містить в своєму складі шкідливих хімічних добавок, здатних викликати подразнення й алергічні реакції.
З використанням цього засобу ви надовго збережете свій одяг в первинному вигляді і полегшите його прасування.
До складу кондиціонера входять 100% натуральні ефірні олії, які дбайливо впливають на тканину, не ушкоджуючи її волокон.
Silan Aromatherapy має приємний аромат, який зберігає білизну свіжою впродовж тривалого часу.

Детальніше
Опис

Кондиціонер для білизни "Ароматерапія з ароматом Франджіпані і Цитрусової олії" Silan. Кондиціонер для білизни "Ароматерапія з ароматом Франджипані і Цитрусової олії" Silan не містить в своєму складі шкідливих хімічних добавок, здатних викликати подразнення й алергічні реакції. З використанням цього засобу ви надовго збережете свій одяг в первинному вигляді і полегшите його прасування. До складу кондиціонера входять 100% натуральні ефірні олії, які дбайливо впливають на тканину, не ушкоджуючи її волокон. Silan Aromatherapy має приємний аромат, який зберігає білизну свіжою впродовж тривалого часу.

Детальніше
image
Доставка

Ми доставляємо воду в усі райони Харкова.

image
Оплата

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом: готівка, банківська карта, безконтактний платіж.

image
Термін

Щодня з 8 ранку до 20 вечора. Також ми раді повідомити, що тепер кожен клієнт може замовити вечірню доставку з 17 до 22:00