Помпа електрична VIO E5 чона/біла/світле дерево/темне дерево

Категорія:

Немає в наявності

Опис

Помпа для води електрична ViO E5 виконана в класичному білому, під колір світлого дерева та темного дерева – це зручний і стильний пристрій з розливу питної води вдома, на дачі, в школі або на пікніку.
Особливості електропомпи:
• Виготовлена з безпечних матеріалів: харчовий пластик, нержавіюча сталь, силікон;
• Оснащена лампочкою індикатора заряду;
• Має USB-кабель в комплекті для підзарядки;
Принцип роботи помпи електричної дуже простий – досить одного натискання кнопки, щоб накачати необхідну кількість води. Помпа працює тихо і без проливання. Перед першим використанням помпи електричної її необхідно заряджати 3-4 години.
Важливо: Електрична помпа не може використовуватися для алкогольних, легкозаймистих і маслянистих рідин, а також тих, температура яких перевищує 55 ° С.

Детальніше
Опис

Помпа для води електрична ViO E5 виконана в класичному білому, під колір світлого дерева та темного дерева - це зручний і стильний пристрій з розливу питної води вдома, на дачі, в школі або на пікніку. Особливості електропомпи: • Виготовлена з безпечних матеріалів: харчовий пластик, нержавіюча сталь, силікон; • Оснащена лампочкою індикатора заряду; • Має USB-кабель в комплекті для підзарядки; Принцип роботи помпи електричної дуже простий - досить одного натискання кнопки, щоб накачати необхідну кількість води. Помпа працює тихо і без проливання. Перед першим використанням помпи електричної її необхідно заряджати 3-4 години. Важливо: Електрична помпа не може використовуватися для алкогольних, легкозаймистих і маслянистих рідин, а також тих, температура яких перевищує 55 ° С.

Детальніше
image
Доставка

Ми доставляємо воду в усі райони Харкова.

image
Оплата

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом: готівка, банківська карта, безконтактний платіж.

image
Термін

Щодня з 8 ранку до 20 вечора. Також ми раді повідомити, що тепер кожен клієнт може замовити вечірню доставку з 17 до 22:00