Помпа електрична VIO E7 біла з підсвічуванням

Категорія:
В наявності
220грн
Опис

Електрична помпа ViO Е7 – це акумуляторна помпа для води, яка допоможе Вам впоратися з випадковими проливаннями і викачуванням води з бутля до останньої краплі. Механізм роботи електропомпи настільки простий, що з ним легко впорається навіть дитина. Адже для того, щоб накачати стакан води, не треба ніяких додаткових зусиль. Досить просто натиснути кнопку, а потім ще раз, щоб зупинити воду.
Помпа електрична має в комплекті USB-кабель для підзарядки від інших пристроїв, які знаходиться під рукою (телефон, ноутбук …). Також можлива зарядка через адаптер (не йде в комплекті) від мережі 220В.
Перед першим використанням необхідно:
Заряджати помпу 3-4 години;
Промити силіконову трубку під теплою водою;
Приєднати трубку і носик до помпи;
Встановити електричну помпу на бутель, не знімаючи кришку;
Не вмикайте помпу для накачування, якщо води в бутлі немає.
Важливо: Електрична помпа не може використовуватися для алкогольних, легкозаймистих і маслянистих рідин, а також тих, температура яких перевищує 55 ° С.

Детальніше
Опис

Електрична помпа ViO Е7 - це акумуляторна помпа для води, яка допоможе Вам впоратися з випадковими проливаннями і викачуванням води з бутля до останньої краплі. Механізм роботи електропомпи настільки простий, що з ним легко впорається навіть дитина. Адже для того, щоб накачати стакан води, не треба ніяких додаткових зусиль. Досить просто натиснути кнопку, а потім ще раз, щоб зупинити воду. Помпа електрична має в комплекті USB-кабель для підзарядки від інших пристроїв, які знаходиться під рукою (телефон, ноутбук ...). Також можлива зарядка через адаптер (не йде в комплекті) від мережі 220В. Перед першим використанням необхідно: Заряджати помпу 3-4 години; Промити силіконову трубку під теплою водою; Приєднати трубку і носик до помпи; Встановити електричну помпу на бутель, не знімаючи кришку; Не вмикайте помпу для накачування, якщо води в бутлі немає. Важливо: Електрична помпа не може використовуватися для алкогольних, легкозаймистих і маслянистих рідин, а також тих, температура яких перевищує 55 ° С.

Детальніше
image
Доставка

Ми доставляємо воду в усі райони Харкова.

image
Оплата

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом: готівка, банківська карта, безконтактний платіж.

image
Термін

Щодня з 8 ранку до 20 вечора. Також ми раді повідомити, що тепер кожен клієнт може замовити вечірню доставку з 17 до 22:00