Помпа електрична VIO E9 біло-блакитна

Категорія:
В наявності
210грн
Опис

Електрична USB помпа для води Е9 від ТМ VIO. Вона компактна, виконана з міцного харчового пластику в приємній кольоровій біло-блакитній гамі. Бездротова помпа ViO Е9 легко збирається і встановлюється на всі стандартні полікарбонатні бутлі. Звертаємо увагу, що встановити помпу можна як знявши кришку з пляшки, так і просто продавивши в ній захисний клапан. На роботі помпи це ніяк не відіб’ється.
У комплекті з електричною помпою ViO Е9 йде USB-шнур для підзарядки, що дасть можливість заряджати акумулятор помпи від ноутбука або навіть мобільного телефону. Мережевий адаптер для шнура необхідно купувати окремо. Для першого заряду помпи необхідно 4 години.
Перед тим як збирати помпу, ретельно вимийте руки і силіконову трубку в теплій воді. А після установки помпи на бутель, обов’язково злийте кілька стаканів води, щоб промити всі комплектуючі зсередини.
Принцип роботи ЮСБ помпи дуже простий: натисніть кнопку зверху помпи для подачі води, а потім ще раз, щоб зупинити

Детальніше
Опис

Електрична USB помпа для води Е9 від ТМ VIO. Вона компактна, виконана з міцного харчового пластику в приємній кольоровій біло-блакитній гамі. Бездротова помпа ViO Е9 легко збирається і встановлюється на всі стандартні полікарбонатні бутлі. Звертаємо увагу, що встановити помпу можна як знявши кришку з пляшки, так і просто продавивши в ній захисний клапан. На роботі помпи це ніяк не відіб'ється. У комплекті з електричною помпою ViO Е9 йде USB-шнур для підзарядки, що дасть можливість заряджати акумулятор помпи від ноутбука або навіть мобільного телефону. Мережевий адаптер для шнура необхідно купувати окремо. Для першого заряду помпи необхідно 4 години. Перед тим як збирати помпу, ретельно вимийте руки і силіконову трубку в теплій воді. А після установки помпи на бутель, обов'язково злийте кілька стаканів води, щоб промити всі комплектуючі зсередини. Принцип роботи ЮСБ помпи дуже простий: натисніть кнопку зверху помпи для подачі води, а потім ще раз, щоб зупинити

Детальніше
image
Доставка

Ми доставляємо воду в усі райони Харкова.

image
Оплата

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом: готівка, банківська карта, безконтактний платіж.

image
Термін

Щодня з 8 ранку до 20 вечора. Також ми раді повідомити, що тепер кожен клієнт може замовити вечірню доставку з 17 до 22:00