Аква Няня 5 л, дитяча негазована

Категорія:
Опис

Аква Няня – питна очищенанегазована вода з низькою мінералізацією, що забезпечує відмінне сприйняття такої води організмом малюка. Так що вибираючи саме цей вид негазованої води, Ви можете не турбуватися про додаткове очищення і кип’ятіння. Також її можна використовувати і для розведення дитячих сумішей, фруктових і овочевих соків, заварювання трав, чаїв.

Негазована вода Аква Няня насичена корисними компонентами і мінералами, яких так потребує зростаючий організм. Вибирайте для нього тільки вищу якість!

Детальніше
Опис

Аква Няня – питна очищенанегазована вода з низькою мінералізацією, що забезпечує відмінне сприйняття такої води організмом малюка. Так що вибираючи саме цей вид негазованої води, Ви можете не турбуватися про додаткове очищення і кип'ятіння. Також її можна використовувати і для розведення дитячих сумішей, фруктових і овочевих соків, заварювання трав, чаїв. Негазована вода Аква Няня насичена корисними компонентами і мінералами, яких так потребує зростаючий організм. Вибирайте для нього тільки вищу якість!

Детальніше
image
Доставка

Ми доставляємо воду в усі райони Харкова.

image
Оплата

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом: готівка, банківська карта, безконтактний платіж.

image
Термін

Щодня з 8 ранку до 20 вечора. Також ми раді повідомити, що тепер кожен клієнт може замовити вечірню доставку з 17 до 22:00