Кран для помпи LILU

Категорія:
В наявності
20грн
Опис

Кран для помпи “Lilu” – універсальний виріб для всіх видів помп для води “Lilu”. Цей кран забезпечує точне регулювання потоку рідини, що робить його зручним для заповнення ємності для води. Краник для помпи легко встановлюється та забезпечує герметичність з’єднання, що запобігає витоку рідини. Крім того, кран має стильний та сучасний дизайн. Якщо вам потрібен якісний та надійний кран для помпи, то Lilu – це відмінний вибір. При замовленні води в Харкові від компанії “Avita” кран “lilu” буде доставлений безкоштовно.

Детальніше
Опис

Кран для помпи "Lilu" - універсальний виріб для всіх видів помп для води "Lilu". Цей кран забезпечує точне регулювання потоку рідини, що робить його зручним для заповнення ємності для води. Краник для помпи легко встановлюється та забезпечує герметичність з'єднання, що запобігає витоку рідини. Крім того, кран має стильний та сучасний дизайн. Якщо вам потрібен якісний та надійний кран для помпи, то Lilu - це відмінний вибір. При замовленні води в Харкові від компанії "Avita" кран "lilu" буде доставлений безкоштовно.

Детальніше
image
Доставка

Ми доставляємо воду в усі райони Харкова.

image
Оплата

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом: готівка, банківська карта, безконтактний платіж.

image
Термін

Щодня з 8 ранку до 20 вечора. Також ми раді повідомити, що тепер кожен клієнт може замовити вечірню доставку з 17 до 22:00