Помпа електрична VIO E4 чорна/біла/блакитна

Категорія:

Немає в наявності

300грн
Опис

Електричні помпи для води широко використовується з бутильованою водою. Вони легко монтуються на кришці бутліярізного об’єму і герметично фіксуються. Електропомпи для води – це зручний і відносно недорогий пристрій, направлений зробити розлив води максимально зручним.

Помпа електрична ViO E4 виконана з міцних якісних матеріалів і дуже проста у використанні. Більше немає необхідності накачувати воду самостійно – досить просто натиснути кнопку. Помпа працює за принципом насоса і качає воду без бризків і переливів.

Монтаж електропомпи займе кілька хвилин: Вам необхідно приєднати силіконову трубку і носик до помпи і, не знімаючи кришку бутля, встановити помпу (попередньо продавивши пробку в кришці). Після чого злити кілька склянок води, щоб промити комплектуючі деталі помпи.

Важливо: Адаптер для USB-кабелю в комплекті не йде.

Детальніше
Опис

Електричні помпи для води широко використовується з бутильованою водою. Вони легко монтуються на кришці бутліярізного об'єму і герметично фіксуються. Електропомпи для води - це зручний і відносно недорогий пристрій, направлений зробити розлив води максимально зручним. Помпа електрична ViO E4 виконана з міцних якісних матеріалів і дуже проста у використанні. Більше немає необхідності накачувати воду самостійно - досить просто натиснути кнопку. Помпа працює за принципом насоса і качає воду без бризків і переливів. Монтаж електропомпи займе кілька хвилин: Вам необхідно приєднати силіконову трубку і носик до помпи і, не знімаючи кришку бутля, встановити помпу (попередньо продавивши пробку в кришці). Після чого злити кілька склянок води, щоб промити комплектуючі деталі помпи. Важливо: Адаптер для USB-кабелю в комплекті не йде.

Детальніше
image
Доставка

Ми доставляємо воду в усі райони Харкова.

image
Оплата

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом: готівка, банківська карта, безконтактний платіж.

image
Термін

Щодня з 8 ранку до 20 вечора. Також ми раді повідомити, що тепер кожен клієнт може замовити вечірню доставку з 17 до 22:00