Помпа електрична VIO E8 чорна/біла/срібна

Категорія:
В наявності
product foto
product foto
225грн
Опис

Помпа електрична ViO E8 – сучасний пристрій розливу води з бутлів різного об’єму. Працює електропомпа від акумулятора, заряду якого вистачає до 2-х місяців. Благодяря чому електричну помпу можна брати з собою на дачу або пікнік і завжди мати під рукою чисту питну воду.
Помпа для води ViO E8 відрізняється ергономічним дизайном і компактним розміром. Помпа працює за принципом насоса і викачує воду з бутля до останньої краплі. Крім того, користуючись електричною помпою ViO E8, у Вас не буде переливів води через зайві рухи. Механізм роботи простий – досить натиснути кнопку, а щоб зупинити воду – натиснути ще раз. Продуктивність помпи досить висока – за 5 хвилин вона викачує воду з бутля об’ємом 19 л.
Важливо: перед першим використанням помпи, промийте силіконову трубку в теплій воді і злийте перших кількох склянок води.
Щоб герметично закріпити помпу на бутлі з водою, кришку знімати не треба – достатньо просто продавити ковпачок.

Детальніше
Опис

Помпа електрична ViO E8 - сучасний пристрій розливу води з бутлів різного об'єму. Працює електропомпа від акумулятора, заряду якого вистачає до 2-х місяців. Благодяря чому електричну помпу можна брати з собою на дачу або пікнік і завжди мати під рукою чисту питну воду. Помпа для води ViO E8 відрізняється ергономічним дизайном і компактним розміром. Помпа працює за принципом насоса і викачує воду з бутля до останньої краплі. Крім того, користуючись електричною помпою ViO E8, у Вас не буде переливів води через зайві рухи. Механізм роботи простий - досить натиснути кнопку, а щоб зупинити воду - натиснути ще раз. Продуктивність помпи досить висока - за 5 хвилин вона викачує воду з бутля об'ємом 19 л. Важливо: перед першим використанням помпи, промийте силіконову трубку в теплій воді і злийте перших кількох склянок води. Щоб герметично закріпити помпу на бутлі з водою, кришку знімати не треба - достатньо просто продавити ковпачок.

Детальніше
image
Доставка

Ми доставляємо воду в усі райони Харкова.

image
Оплата

Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом: готівка, банківська карта, безконтактний платіж.

image
Термін

Щодня з 8 ранку до 20 вечора. Також ми раді повідомити, що тепер кожен клієнт може замовити вечірню доставку з 17 до 22:00