Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Артезіанська вода і її історія

Сьогодні для нас артезіанська вода – це синонім чистої, свіжої та смачної цілющої вологи. Але, проте, не всі знають, як ця вода видобувається, чому називається артезіанською і яка її історія. Сьогодні ми поговоримо про те, що таке артезіанські джерела, звідки взялося їх назва і завдяки чому вони настільки популярні сьогодні.

Як починався видобуток артезіанської води

Історія артезіанської води починається у французькій провінції Артуа. Тут в XII вперше на європейському континенті були пробурені свердловини для видобутку підземних вод. Саме тому сьогодні такі свердловини називають артезіанськими, а воду, отриману з них, відповідно, артезіанською.

З огляду на дуже обмежені можливості людини в той час, зрозуміло, що створювати такі свердловини було вельми непросто. Проте, навіть без спеціальних інструментів і техніки, без складних інженерних розрахунків і з мінімумом інформації про геологію люди почали бурити артезіанські свердловини. Чому?

Відповідь дуже проста – артезіанська вода давала незалежність від звичних для людини джерел питної води – озер, річок і джерел. Тобто, відкриття артезіанської води дозволило будувати поселення і міста без прив’язки до наявності водойми поруч.

Більш того, споживаючи артезіанську воду, люди помітили її переваги в порівнянні з водою з інших джерел. По-перше, артезіанські води набагато чистіше, ніж наземні, а, по-друге, вони мають оптимальний для людини мінеральний склад. Таким чином, регулярно споживаючи таку воду і готуючи на ній їжу, люди помітили, що стали краще себе почувати і менше хворіти.

Це стимулювало шукати далі можливості спростити процес створення свердловин і видобутку артезіанської води. З плином століть завдяки постійному прогресу науки і вдосконалення технологій буріння артезіанських свердловин дійсно стало простішим і швидшим. Хоча буріння свердловин обходиться досить дорого і в двадцять першому столітті, ці витрати цілком окупаються, адже в підсумку ми отримуємо чисту, смачну і корисну воду.

Сьогодні технічний процес дозволяє створювати таке обладнання, завдяки якому артезіанська вода може видобуватися в промислових кількостях без будь-якої шкоди для навколишнього середовища. Така вода розливається в пляшки і доставляється на будинок, в офіси, виробничі установи, дитячі садки і школи. Тобто, в наш час артезіанську воду можуть пити все, хто піклується про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. Сьогодні для цього навіть не обов’язково виходити з дому – достатньо замовити воду через інтернет або по телефону, щоб її привезли за вказаною адресою в потрібній кількості і в зручний час.

Кожен мешканець Харкова або Дніпра може замовити доставку артезіанської води в компанії «Авіта-Сервіс». Для цього достатньо заповнити спеціальну форму на нашому сайті або зателефонувати за вказаними в контактній інформації номерами.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua