Загрузка
завантаження /0
 • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Чи потрібен кулер вдома?

Кулер для питної води – це дуже зручний електричний прилад, який здійснює охолодження і нагрівання води. Багато співробітників офісів давно звикли до такого неоціненного помічника, що дозволяє в будь-який час приготувати чай або каву, а також випити склянку прохолодної води. Ми не дивуємося, побачивши кулер в торговому центрі, на ресепшені приватної клініки, в автосалоні або будь-який інший солідної організації. І при цьому замислюємося, чи такий же він зручний і в домашньому застосуванні, тим більше, противники кольорів не втомлюються нагадувати про нібито величезну витрату електроенергії кулерами і регулярному підтіканні води. Проте, плюси використання такого корисного устаткування в домашніх умовах переважують, і далі ми зупинимося на них докладніше.

Отже, перш за все, варто відзначити наступні плюси такої техніки на кухні:

 1. У вас завжди буде в достатній кількості свіжа і чиста вода необхідної температури. Ця перевага особливо цінна для сімей, в яких є маленькі дітки, а також для шанувальників здорового способу життя.
 2. Кулер допоможе заощадити чимало часу щодня. Просто уявіть – вам більше не потрібно буде чекати, щоб приготувати чай, каву або дитяче харчування для своєї дитини.
 3. Вам більше не потрібно буде займатися купівлею води і тягнути важкі бутлі до себе додому. Доставка води для кулера може здійснюватися співробітниками компанії «Авіто-Сервіс».
 4. Для дружніх посиденьок і сімейних застіль актуальна велику кількість води. Саме кулер дозволить забезпечити гарячою водою велику кількість народу так, щоб і господиня будинку була спокійна, і гості задоволені.
 5. Кулер не доводить воду до кипіння, а підігріває до 94 ° С, що дозволяє зберегти всі корисні речовини в ній.
 6. Всі сучасні кулери мають високу енергоефективність, завдяки чому споживають мінімум електроенергії і переключаються в режим очікування.
 7. Більшість кулерів дуже прості в обслуговуванні і використанні.

Навіть такий, здавалося б, мінус кулера як його великі габарити, легко обійти, адже крім стандартних підлогових кулерів, які розраховані на застосування в громадських місцях, випускаються і настільні кулери, які займають менше місця.

У широкому асортименті кулери різних моделей представлені серед супутніх товарів, що реалізуються компанією «Авіта-Сервіс». До того ж, ви можете, купуючи кулер, брати участь в акції і отримати в подарунок артезіанську воду «Авіта».

Вода АВІТА
Харків
 • +38(067)-644-77-70
 • +38(050)-304-77-70
 • +38(057)-728-77-70
 • +38(063)-940-77-70
 • info@avita.ua