Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Чому ми вибираємо Артезіанську воду

Артезіанська вода – один з найдавніших природних ресурсів нашої Планети. Століттями, внаслідок постійного руху земної кори, глибоко під землею утворювалися підземні джерела, заповнені кришталево чистою водою. Довгий час ці озера залишалися недоторканими, так як були просто недоступні для людини. Сучасні технології дали можливість дістатися до цілющої вологи з масою корисних властивостей.

У чому ж перевага артезіанської води перед джерельної або водою з криниці? В даний час екологічна ситуація в багатьох країнах наближена до катастрофічної: шкідливі викиди присутні не тільки в повітрі, а й у землі. Проникаючи в грунтові води, маса хімічних елементів, що негативно впливають на наше здоров’я, потрапляють в джерела і колодязі. Артезіанська вода знаходиться набагато глибше, відповідно, шкідливі речовини не можуть потрапити в неї, оскільки осідають у верхніх шарах грунту. Чим глибше свердловина, тим чистіше вода, і тим більше корисних мінералів в ній зберігається.

До речі, доставка води в Харкові компанією «Авіта-Сервіс» здійснюється безпосередньо зі свердловини глибиною 650 м до вас додому або в офіс. А використання сучасного голландського обладнання гарантує збалансований склад артезіанської води, що приносить виключно користь нашому організму. Докладний склад артезіанської води «Авіта».

Основні відмінності артезіанської води від джерельної:

– Артезіанська вода не бере участі в природному водообміні з верхніми шарами земної кори;

– На хімічний склад артезіанської води не впливають ні природні зміни на поверхні, ні забруднення навколишнього середовища;

– Артезіанська вода не може бути забрудненою або солоною, на відміну від грунтових вод;

– Глибина залягання басейнів, наповнених артезіанською водою починається від 100 м, на відміну від грунтової, яка не може перебувати глибше, ніж 50 м.

Хімічний склад води з артезіанської свердловини

Залежно від складу земної кори, що оточує артезіанський басейн, процентний вміст основних елементів (залізо, фтор, магній, кальцій) може відрізнятися. Саме тому на свердловину встановлюється спеціальний фільтр, який регулює склад артезіанської води, доводячи його до загальноприйнятих санітарно-гігієнічних норм. Незалежно від змін клімату (зниження або підвищення температури, кількість опадів), склад артезіанської води залишається незмінним.

Основні мінерали, що приносять користь нашому організму, обов’язково присутні в артезіанській воді:

– Електроліти калію і натрію допомагають збалансувати всі мінерали, присутні в організмі людини;

– Кальцій відповідає за зміцнення кісткових тканин, нервової системи, а також підвищує загальний тонус організму;

– Бікарбонат нормалізує рівень кислотності (рН) в крові людини, що в свою чергу, благотворно впливає на працездатність всього організму;

– Кремній бере активну участь у формуванні сполучних тканин;

– Фтор відповідає за зміцнення зубної емалі і загальну профілактику стоматологічних захворювань.

Вибір між артезіанською водою і ґрунтової – очевидний. Співробітники компанії «Авіта-Сервіс» роблять все, щоб доставка артезіанської води «Авіта» була доступною для харків’ян і гостей міста у зручний час. Більш детально ви можете ознайомитися з умовами доставки та цінами тут.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua