Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Чому позеленіла помпа?

Ви помітили, що на вашій помпі почав з’являтися зелений наліт? Звідки і чому? Ви ж впевнені, що вода «Авіта» хорошої якості? Ваша впевненість в якості води виправдана на всі 100%.

Ми поважаємо вас і для нас важливий ваш спокій. Зараз ми розберемося, з чим пов’язана поява нальоту на помпі.

Помпи, які ви використовуєте, виробляються в Туреччині. Як вам відомо, в Туреччині найбільш розвинений ринок доставки води, оскільки місцева водопровідна вода не придатна для пиття.

Як експерти, турки рекомендують використовувати помпу протягом року, а після купувати нову.

Таким чином, період ефективного використання помпи – один рік, хоча вона може надійно працювати до 4-х років. Якщо ви використовуєте помпу більше одного року, ми рекомендуємо час від часу помпу чистити. Якщо її не мити, на ній може почати накопичуватися зелений наліт. Саме його, швидше за все, ви і спостерігали.

Ви знаєте, що повітря навколо нас містить в собі безліч мікроорганізмів. Поступово осідаючи на трубці помпи, вони утворюють зелений наліт. Використання будь-якої води призведе до появи зеленого нальоту на помпі.

Сонячне світло і тепло прискорюють цей процес. Помістивши бутель з водою і помпою в темне прохолодне місце, цей процес все одно проходить, хоч і набагато повільніше.

Поява нальоту на помпі – це як поява пилу на моніторі вашого комп’ютера, від якої можна легко позбутися. Зараз ви дізнаєтеся, як легко і просто очистити помпу для безпечного користування.

Щоб ваша помпа завжди була чистою, дотримуйтесь нижче вказаних рекомендацій:

  1. Періодично (1 раз на місяць) переглядайте трубку помпи на світлі, можливо на ній утворився наліт;
  2. У разі виявлення нальоту, розберіть насос на частини, як зазначено на зображенні:
  3. Промийте кожну деталь окремо за допомогою розчину соди або миючого засобу. Важливо! Зверніть увагу на те, щоб на деталях помпи не залишилося миючого засобу.
  4. Зберіть всі елементи назад.
Вода АВІТА
Авиатор, Чугуїв, Харківська область
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua