Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Цікаві факти про воду

Вода – найбільш загальновідома, затребувана і досліджувана речовина на Землі. На три чверті з води складається людина, і на сімдесят відсотків – поверхня нашої планети. І, тим не менш, вона як і раніше зберігає в собі масу секретів, деякі з яких ми спробуємо розкрити в даній публікації.

Для початку поговоримо про природні запаси води.

Що цікаво, прісної води на Землі дуже небагато – всього близько трьох відсотків від її загальної кількості. І навіть з цих трьох відсотків лише третина доступна людині, а вся інша прісна вода укладена в льодовиках. За результатами, отриманими в ході численних аналізів якості артезіанської води в 122х державах світу, найбільш чиста вода доступна жителям Фінляндії. Але найбільше шокує те, що близько мільярда людей у ​​світі взагалі не отримують достатнього обсягу питної води!

Інший цікавий розділ – це фізичні та хімічні властивості води.

Хто ж не знає з шкільного курсу хімії формулу води H2О. Однак в реальності такої чистої води практично не зустрічається, адже, будучи чудовим розчинником, вода включає в себе значне число різних хімічних елементів.

А, якщо говорити не про прісну, а про солону воду, то в одному кубічному сантиметрі морської води міститься приблизно більше грама білка і значна кількість інших хімічних речовин. Більш того, за словами деяких дослідників, поживна цінність Атлантичного океану відповідає двадцяти тисячам щорічного світового врожаю.

Фізичні характеристики води, також відомі нам зі шкільної лави, на практиці аналогічним чином виявляються набагато більш багатогранними. Наприклад, у води не три агрегатних стани, а набагато більше, адже, якщо розглянути її рідкий стан, то його можна розділити на п’ять різних підвидів, а тверде – і зовсім чотирнадцять. А, якщо взяти чисту воду, заморозити її до стану льоду і знижувати градус ще більше, то при температурі близькій до мінус 120 градусів за Цельсієм, вона стане дуже тягучою і в’язкою, а нижче мінус 135 градусів вода знову твердне, але при цьому речовина вже не матиме кристалічну структуру, а стане схожим за своїм виглядом і фізичним властивостям на скло.

І, нарешті, поговоримо про воду як про продукт.

Вода – це те, без чого людина вижити не здатна. Більш ніж у воді організм потребує хіба що в кисні. Протягом життя середньостатистична людина випиває близько тридцяти п’яти тонн води і від того, якої якості ця вода безпосередньо залежить стан його здоров’я і якість життя. Деякі виробники води намагаються привернути увагу до свого продукту не тільки, а іноді і не стільки його якістю, скільки помітною етикеткою і оригінальним зовнішнім виглядом. Наприклад, в США в продажу можна знайти воду в пляшках, прикрашених кристалами Сваровські. Ціни на таку воду відповідні – близько 90 доларів за один літр. Ми ж рекомендуємо звертати увагу, в першу чергу, на утримання і пропонуємо вашій увазі найчистішу артезіанську воду «Авіта» за цілком доступною ціною.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua