Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

До всесвітнього Дня води

Всесвітній день води ось уже багато років поспіль відзначається 22 березня. Він є ще одним нагадуванням людству про безсумнівну значущості водних ресурсів для існування всіх форм життя на Землі.

Вперше цю дату запропонували затвердити офіційно на конференції ООН, присвяченій розвитку і охорони навколишнього середовища, в 1992 році. Уже з наступного року Міжнародний день води офіційно став відзначатися в усьому світі.

На думку багатьох вчених, питання дефіциту питної води вийде на перший план, затьмаривши всі інші екологічні проблеми, до середини цього століття. Статистика, зібрана ООН, каже, що на сьогоднішній день її дефіцит, в тому числі і в сільськогосподарській і виробничій сфері, становить приблизно 230 мільярдів кубометрів щорічно. Прогнозується, що до 2025 року ця цифра збільшиться до 1,3-2,0 трильйонів кубометрів на рік.

Які заходи проводяться в День захисту води

День води спочатку замислювався як спосіб привернути суспільну увагу до проблеми обмеженості водних ресурсів. З огляду на складність і багатогранність питання, було вирішено щороку акцентувати увагу на якомусь одному аспекті.

ООН напередодні дати піднімає конкретне питання, пов’язане із забрудненням водних ресурсів і закликають шукати шляхи максимально ефективного вирішення проблеми.

Основна тема нинішнього 2017, року – це економія води. Поставлена ​​перед урядами країн і екологічними організаціями завдання полягає в тому, щоб знизити обсяги даремно використаної води, перш за все, збільшивши обсяги її переробки. Це може бути, наприклад, вдосконалення процесу збору та очистки стічних вод, які на даний момент переважно потрапляють в ґрунт, забруднюючи навколишнє середовище. Більш 663 мільйонів чоловік сьогодні не мають доступу до чистої питної води. Їм необхідно долати величезні відстані, щоб просто набрати води або ж у зворотному випадку ці люди змушені використовувати воду, забруднену фекаліями, що створює ризик зараження дуже серйозними захворюваннями: дизентерією, холерою, тифом і так далі.

Тому ключовими цілями програми цього року є наступні:

  1. Надання реальної допомоги людям і країнам, де відзначається дефіцит питної води;
  2. Залучення експертів до розробки та модернізації ефективних систем збору, переробки та очищення води;
  3. Інформування про важливість збереження водних ресурсів.

Таким чином, Всесвітній день водних ресурсів, який відзначається сьогодні – це ще один шанс нагадати про важливість питної води для кожної живої істоти і про те, що саме людина повинна взяти на себе відповідальність за захист цього незамінного природного ресурсу. Компанія «Авіта-Сервіс» щиро підтримує всі ініціативи, спрямовані на захист водних ресурсів і пропонує своїм клієнтам замовити виключно якісну та чисту артезіанську воду «Авіта».

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua