Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Лікувальні мінеральні води

Сьогодні в магазинах і аптеках можна знайти в найширшому асортименті різні мінеральні води, що володіють, як стверджує їх реклама, масою цілющих властивостей і відмінними смаковими якостями. Втім, спробуємо розібратися, чи так це насправді і які існують основні види мінеральних вод.

Отже, перша група мінеральних вод, що зустрічається в Україні, це радонові води. Як стає зрозуміло вже з самого їх назви, це води, до складу яких входить радіоактивний газ радон. Насправді, це води, не призначені для вживання всередину, а використовуються лише для лікувальних ванн та інших фізіотерапевтичних процедур, які призначаються людям з ожирінням, захворюваннями опорно-рухового апарату, варикозом, нервово-психологічними розладами та іншими проблемами зі здоров’ям.

Друга група – це вуглекисло-гідрокарбонатно-натрієві води. В Україні води цієї групи зустрічаються переважно на території Закарпатської області. Це відомі всім «Поляна Квасова», «Поляна Купель» та «Лужанська». Перш за все варто відзначити благотворний вплив таких вод на дихальну систему і шлунково-кишковий тракт людини. Також зміст в закарпатських мінеральних водах таких мікроелементів як бор і фтор підвищує імунітет і покращує опірність впливу несприятливих зовнішніх факторів.

Третя група мінеральних вод знаходиться буквально по сусідству з закарпатськими мінеральними водами. Йдеться про трускавецькі мінеральні води. Найбільш відомою з них є мінеральна вода «Нафтуся», яка відрізняється високим вмістом заліза, а також сірководню і має легкий присмак нафти. Таку воду призначають для лікування шлунково-кишкових захворювань і хвороб сечостатевої системи.

Четверта група – це води, які добуваються в зовсім іншому регіоні України – в місті Миргород Полтавської області. Води тут є хлоридно-натрієвими з невеликим вмістом кальцію, а також магнію. Лікарі призначають їх при захворюваннях опорно-рухового апарату, шлунка, кишечника, жовчного міхура, нервової системи і багатьох інших хворобах.

Підсумовуючи все, сказане вище, відзначимо, що лікувальні води дійсно мають величезну користь для здоров’я, проте виключно в тому випадку, якщо вони призначаються в індивідуальному порядку лікарем після всебічного обстеження. І приймати мінеральні води потрібно тільки в тій кількості, яка призначить лікар, інакше шкоди для здоров’я від такого «лікування» може бути більше, ніж користі. Тому вихід простий – для щоденного вживання варто купувати чисту столову воду. Наприклад, артезіанську воду «Авіта».

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua