Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Що таке білий накип в чайнику, звідки білий осад у воді?

Напевно ви періодично стикаєтеся з ситуацією, коли виявляєте накип на чайнику. Перша реакція – здивування: адже ви замовляєте якісну воду з доставкою у Харкові (або іншому місті), звідки тоді наліт на посуді? Більшість людей помиляються, приймаючи осад на чайнику за ознаку поганої якості води. Адже білий наліт утворюється в результаті природного випадання кальцію, що міститься у воді, в осад. Давайте детально розбиратися.

Белый налет в чайнике

Для початку, давайте розберемося, що таке питна вода. Питною або артезіанською водою називають воду, яку можна і потрібно вживати в будь-яких кількостях щодня.

Звідки білий осад у воді?

Головна відмінність артезіанської від мінеральної води – це знижений вміст розчинених солей, не більше 1000 мг на 1 літр води. Така вода стимулює травлення і не має лікувальних властивостей. Якщо ви використовуєте артезіанську воду тривалий час, ви, напевно, звернули увагу на легкий наліт накипу або осаду. Як ви вже здогадалися, накип або осад – це солі, які при підвищенні і зниженні температури від’єднуються від молекул води і поступово переходять в нерозчинений стан.

Вода без вмісту мікроелементів і солей за своїм складом близька до дистильованої води. Посудіть самі, яка користь від дистильованої води?

«Вода повинна бути чистою, але не дистильованою. Важливо також пам’ятати про нюанси: в воді обов’язково повинні бути солі (кальцій, магній, натрій, калій), без яких обмінні процеси і в цілому життя людини неможливе »- Академік НАН України Владислав Гончарук.

Білий осад у чайнику: чи є різниця звідки пити воду?

Ви можете собі уявити елітне вино, витримане тривалий час, в якому не було б осаду? Осад або накип в якісній питній воді підтверджує наявність у воді мікроелементів, як осад у вині підтверджує його витриманість і якість.

Таким чином, якщо ви бажаєте пити якісну воду, ми рекомендуємо вам вибирати воду, яка відповідає характеристикам питної води. І накип, і осад природні для природної води.

Вода «Авіта» відповідає всім нормам якісної питної води. «Авіта» видобувається зі свердловини глибиною 650м і проходить тільки природну обробку. Ви отримуєте воду в такій якості, в якому її створила сама природа, без хімічного втручання.

Чому з’являється білий наліт у чайнику?

Внаслідок наявності у воді солей та інших речовин, читайте докладніше у статті.

Вода залишає білий наліт у чайнику, що робити?

Білий наліт у чайнику необхідно періодично очищати, проте не слід хвилюватися про якість води тільки через накип у чайнику.

Звідки з’являється накип у чайнику?

Накип або осад – це солі, які при підвищенні та зниженні температури від’єднуються від молекул води та поступово переходять у нерозчинений стан.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua