Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

pH питної води

Термін pH по відношенню до води доводиться чути досить часто. Проте, багато хто не в курсі, що ж він собою являє і яким насправді повинен бути. Сьогодні фахівці компанії «Авіто-Сервіс» вичерпно дадуть відповідь на ці та інші питання, щодо показників pH води.

Показник pH води

Отже, pH – це скорочення латинських слів «potentia hydrogeni», що приблизно можна перекласти як водневий потенціал, тобто, показник кислотно-лужного балансу будь-якої рідини. Якщо ж говорити по-простому, pH вважається одним з найважливіших параметрів якості води, що впливає на всі події в ній хімічні реакції і біологічні процеси.

pH організму людини

Разом з тим, варто пам’ятати, що людський організм на 70% складається з рідини, тому кислотно-лужний показник в даному випадку відіграє величезну роль у впливі на здоров’я людини в цілому. Нормальні параметри рН біологічних рідин організму людини варіюються в межах від 7 до 7,5. рН організму залежить від безлічі різних факторів, але одним з найважливіших є споживання достатньої кількості води, що відрізняється збалансованим співвідношенням кислот і лугів. Якщо ж такий кислотно-лужний баланс рідин не буде підтримуватися постійно, нормальне функціонування організму буде просто неможливим.

Оптимальні параметри pH для питної води

Експерти відзначають, що ідеальною для людини є питна вода з рН в межах від 6 до 9. Саме такою є артезіанська вода «Авіта». Розуміючи, що рН води вирішальним чином впливає не тільки на смак води, але і на здоров’я людини,що її вживає, на всіх стадіях виробництва компанією «Авіта-Сервіс» здійснюється суворий контроль даного показника!

Згідно з дослідженнями японських учених, питна вода з pH вище 6,5-7 збільшує показники тривалості життя населення на 20-30%, в той час як часто люди п’ють рідину з куди більшою перевагою в сторону кислотності. Наприклад, показник рН безалкогольних газованих напоїв становить всього 2.5-3.2. Якщо вживати настільки «кислу» воду регулярно, це може бути чревате розвитком таких хвороб як артрит і остеопороз, появою проблем з судинами і серцем, а також іншим збоями в організмі.

Щоб уникнути цього, варто пити переважно артезіанську воду, яка оптимальна за показником pH і відрізняється при цьому приємним смаком.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua