Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Секрет краси і молодості

У цій публікації ми поговоримо про секретну речовину, яка допоможе надовго зберегти красу і молодість. Звичайно, це звичайнісінька вода.

Волога – це не тільки життєва потреба організму, але важливий косметичний продукт. Вода помітно покращує стан шкіри, волосся і нігтів, і про те, як саме це відбувається, ми поговоримо далі!

Чиста шкіра

Питна вода дозволяє очищати і зволожувати шкіру, стимулюючи клітини епідермісу швидше оновлюватися. Одночасно з цим «вимиваються» токсини, пори очищаються, і в результаті шкіра набуває здорового, сяючого і підтягнутого вигляду.

Ідеальна фігура

Складно повірити, але питна вода дійсно допомагає скинути зайву вагу. По-перше, так відбувається просто з тієї причини, що люди схильні плутати голод і спрагу, а значить, часто вдаються до перекусу в той час, коли їм вистачило б просто води. По-друге, заміна звичних, але не надто корисних напоїв, таких як солодка газована вода, алкоголь або кава, водою також приносить користь організму, позбавляючи його від неодружених калорій.

Перемога над целюлітом

Ми вже згадували про те, що вода здатна зробити шкіру більш пружною, тонізувати й очищати її. Давайте детальніше розглянемо, як це відбувається. Організм людини природним чином наповнює клітини водою, щоб зробити їх міцними і щільними. У свою чергу, це уповільнює процес появи зморшок і нерівностей шкіри. Тому можна говорити про те, що вода не тільки надає шкірі рівний колір, але і допомагає позбавитися від таких непривабливих явищ як целюліт і в’ялість.

Гладке сяюче волосся

Оскільки питна вода гидратирує всі клітини організму, волосся не є винятком. Щоб волосся було природно м’яким і шовковистим, перш ніж купувати спеціальні дорогі засоби для їх підживлення, потрібно просто почати пити більше води, і різниця стане помітна вже в найближчий час. Особливо актуальна ця порада для тих, хто страждає від сухого, ламкого і посіченого волосся.

Здоровий спосіб життя

Турбота про своє тіло, про своє здоров’я і дотримання питного режиму стають помітні не тільки зовні, але ще й зовні завдяки поліпшенню самопочуття в цілому. Питна вода забезпечує оптимальну густоту крові, що оптимізує кровообіг і живить всі клітини організму. Зниження кров’яного тиску знімає зайве навантаження з серця і забезпечує приплив енергії.

Скільки ж води потрібно пити? Ми рекомендуємо щодня випивати не менше 2,5 літрів чистої свіжої води з артезіанських джерел, в середньому це всього 6-8 склянок. Але, оскільки величезну роль відіграє вплив індивідуальних факторів – ваги, зросту, віку, рівня фізичного навантаження, параметрів навколишнього середовища, на це обов’язково потрібно зробити поправку. Замовте артезіанську воду «Авіта» і насолоджуйтеся її смаком кожен раз, коли захочеться пити!

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua