Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як обрати постачальника питної води для школи і дитячого садка

До якості питної води пред’являються високі вимоги. Особливо, якщо мова йде про дітей. Дізнайтеся, як вибрати постачальника питної води для школи або дитячого садка, і на що звернути увагу при виборі фірми.

Якість і склад води

Якість питної води визначається державними санітарними правилами і нормами (ДСанПіН 2.2.4-171-10). Тому вода, що поставляється в дитячий сад або школу, повинна їм відповідати. Також вона повинна бути м’якою, з низькою мінералізацією, без срібла і вуглекислоти. Дивіться на показники жорсткості та лужності води – вони повинні бути не більше, ніж 7 мг-екв/л і 5 мг-екв/л відповідно.

Є правила і щодо розливу бутильованої питної води для дітей – так, в дитячих садах ємності в кулери повинні замінюватися не рідше ніж раз на два тижні.

На сайті виробника повинні бути сертифікати, що підтверджують якість продукції. Крім того, при необхідності ви в будь-який момент можете попросити постачальника надати сертифікат і результати лабораторних досліджень води.

Походження води

Дізнайтеся, яку саме воду пропонує виробник – природну або звичайну доочищену водопровідну. Кращий варіант – вода з глибоких артезіанських свердловин в екологічно чистих районах. Вона володіє м’якою природною мінералізацією і самоочищається в грунті, просочуючись через тверді породи. Зрозуміло, перед розливом така вода проходить додаткову щадну очищення вже на виробництві.

Ідеальний варіант, якщо розлив води знаходиться безпосередньо біля свердловини, так вона максимально зберігає корисні властивості.

Тара

Найбезпечніший матеріал для маленьких пляшок – скло. А якщо мова йде про великих ємностях для води краще вибирати полікарбонат. Він безпечніше і екологічніше звичайного пластика. Такі бутлі позначаються маркуванням (PC) на дні і трикутником з цифрою 7 на дні балона.

Репутація компанії та сервіс

Замовляйте воду у надійного постачальника. Для цього:

  • дізнайтеся, скільки років компанія представлена на ринку. Адже перевірені виробники не виникають за один рік;
  • пошукайте відгуки від клієнтів;
  • поцікавтеся, яке обладнання і методи очищення води використовуються на виробництві. Солідна фірма не буде приховувати інформацію або намагатися ввести вас в оману

Запитайте у виробника чи надає він якісне посвідчення на кожну партію води із зазначенням дати розливу. І заздалегідь дізнайтеся про умови доставки та діючі акції. Наприклад, деякі компанії пропонують спеціальні ціни для шкіл і дитячих садів, а також послуги з обслуговування кулерів.

Дитяча питна вода повинна бути найвищої якості. Тому так важливо відразу вибрати надійного постачальника і замовляти її тільки у перевірених компаній з хорошою репутацією.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua