Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як виробляється бутильована артезіанська вода Авіта – основні етапи і особливості виробництва

Усе найкраще – від природи. І артезіанська вода не виняток. Вона зберігає цінні мікро- і макроелементи, відмінно втамовує спрагу і корисна для здоров’я. Дізнайтеся, як проводиться бутильована артезіанська вода Авіта і який шлях вона проходить від підземного джерела до вашого будинку або офісу.

Видобуток з свердловини

Питна артезіанська вода добувається із свердловин, розташованих в екологічно чистих районах. Джерело для води Авіта знаходиться на глибині 650 м, між двома водотривкими шарами. У його покрівлі залягає мергельно-крейдяний плита, а в підошві – глини нижньої крейди і верхньоюрського періоду. За рахунок глибини залягання джерело надійно захищений від поверхневих забруднень.

Під землею вода очищається, просочуючись крізь природні фільтруючі породи, і одночасно насичується цінними мінералами. А потім з сучасного трубопроводу надходить на лінію розливу.

Очищення і дезінфекція

На виробництві Авіта використовуються щадні методи очищення води, які не впливають на її структуру та органолептичні властивості. Справа в тому, що вода, що надходить зі свердловини, сама по собі дуже чиста, з природною мінералізацією і збалансованим складом. Тому вона не вимагає додаткової обробки, окрім механічної очистки від частинок піску і суспензій глини.

Потім вода потрапляє в герметичні накопичувальні резервуари, звідки вже розливається по пляшках. Перед розливом вода обробляється ультрафіолетовим опроміненням для гарантованої мікробіологічної чистоти.

Перевірка в лабораторії

Вимоги до бутильованої води вище, ніж до простої водопровідної. Тому суворий контроль питної води проводиться постійно. Так, після надходження зі свердловини і після розливу вона перевіряється за показниками епідеміологічної безпеки і санітарно-хімічними параметрами. Органолептичні показники контролюються лабораторією заводу, інші параметри – в ДУ «Харківський обласний центр Міністерства охорони здоров’я України». Тобто мікробіологічні та фізико-хімічні показники якості питної води контролюються державними лабораторіями.

Лінія розливу

Очищена і лабораторно перевірена вода потрапляє в цех для розливу. Там вона розливається по пляшках різної ємності і герметично закупорюється. Завод Авіта оснащений сучасною, повністю автоматизованою лінією розливу. Так що цей процес тут відбувається в автоматичному режимі, з мінімальною участю людини.

Після цього чиста артезіанська вода потрапляє в магазини, доставляється в ваш будинок або офіс.Авіта – це вода з природною мінералізацією, збалансованим вмістом кальцію і магнію і оптимальним рівнем PH. Тому вона корисна для здоров’я і ідеально підходить для повсякденного використання.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua