Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

10 напоїв для збереження молодості

Сьогодні компанія «Авіта-Сервіс» поділиться з вами секретами збереження молодості і краси. Ми вам розповімо про десять напоїв, регулярне вживання яких поліпшить як самопочуття, так і зовнішній вигляд в будь-якому віці.

Отже, як не дивно, десяту позицію нашого ТОПу займає кава. Та сама кава, яка допомагає мільйонам прокинутися, виявляється, дуже корисний. Кофеїн володіє антиканцерогенними властивостями, і, відповідно до недавніх досліджень, всього лише чашка цього напою,випитого щодня здатна на десять відсотків знизити ризик ракових захворювань. Але у випадку з цим напоєм дуже важливо знати міру і відмовитися від надмірного споживання кави.

На дев’ятій позиції теж дещо несподівано виявляється алкоголь (переважно вино). Якщо спиртним не зловживати, вино благотворно впливає на мозок, в тому числі, покращує пам’ять. Оптимальна доза – один келих вина для жінок щодня і два келихи для чоловіків.

На восьмій сходинці ТОП-10 напоїв для молодості і бадьорості влаштувалося знайоме всім нам з дитинства какао. Цей напій поліпшує пам’ять, оскільки містить величезну кількість флавоноїдів, які мають чимало й інших корисних властивостей: вони зміцнюють кровоносні судини і знижують ризик розвитку гіпертонії, атеросклерозу, онкологічних захворювань, цукрового діабету, хвороб нирок.

Сьому позицію займає зелений чай. Високий рівень антиоксидантів в ньому сприяє уповільненню в організмі окислювальних процесів, а, значить, і старіння клітин. На думку дослідників, чотири чашки зеленого чаю,випитого щодня, можуть істотно уповільнити окислювальні реакції, тим самим відкладаючи старіння організму і запобігаючи розвитку багатьох небезпечних захворювань.

На шостому місці ТОПу знаходиться соєве молоко, яке позитивно впливає на стан шкіри, роблячи її пружною і еластичною. Це стає можливим завдяки високому вмісту в цьому напої ізофлавонів, які допомагають шкірі виробляти колаген і розгладжувати її.

П’яту позицію серед напоїв, що сприятливо впливають на красу і молодість, займає грейпфрутовий фреш. Високий вміст лікопіну не тільки обумовлює насичений червоний колір напою, але сприяє уповільненню процесів старіння шкіри, прискорюючи синтез білка, що забезпечує пружність шкіри. Таким чином, ефект від регулярного вживання свіжого грейпфрутового соку можна порівняти з ефектом від уколів ботоксу.

На четвертому місці заслужено перебуває морквяний фреш, за своїм впливом досить схожий на попередній напій. Лютеолін, що міститься в ньому, дуже ефективний при проблемах, пов’язаних зі старінням організму, що підтверджують численні дослідження.

Збереженню молодості сприяє і напій з третьої позиції нашого ТОПу. Йдеться про апельсиновий сік, з якого не дарма мільйони людей у ​​всьому світі починають свій ранок. Він містить у великій кількості лютеїн, який сприяє збільшенню гостроти і чіткості зору і захищає очі від вільних радикалів. Вживання апельсинового фрешу дозволяє зберегти хороший зір в будь-якому віці і при цьому зміцнити імунітет.

На другому місці ТОПу знаходиться свіжовичавлений буряковий сік. Він по праву вважається справжнім еліксиром молодості. Завдяки насиченості природними антиоксидантами буряковий фреш сприяє поліпшенню кровопостачання і нормалізації харчування клітин киснем. Вчені стверджують, що буряковий сік збільшує активність роботи головного мозку і є відмінним заходом профілактики серцево-судинних захворювань.

І, нарешті, лідером ТОПу напоїв, що сприяють збереженню молодості, краси і здоров’я, стає звичайнісінька вода. Якщо пити достатню кількість чистої артезіанської води щодня, самопочуття поліпшиться, а шкіра завжди буде залишатися еластичною, свіжою і гладкою. Не менш корисна вода і для підтримки електролітного балансу організму, для правильної роботи всіх його органів і систем. Але, щоб вода дійсно приносила користь, вона повинна бути чистою і містити якомога менше різних домішок. У компанії «Авіта-Сервіс» ви завжди можете замовити в необхідному вам кількості артезіанську воду, яка має оптимальний для людини мінеральний склад і приємний м’який смак.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua