Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

17 способів почати пити більше води

Звичайно, ми вже сотні разів писали про те, наскільки і чому важливо пити багато води. Якщо ви хочете схуднути, вам потрібно пити воду. Якщо ви тренуєтеся, вам потрібно пити воду. Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра залишалася молодою і здоровою, потрібно пити воду.

Ваше тіло складається з 70% води, а мозок – на 90%. Ваша кров і кожна клітина в вашому тілі зроблені майже цілком з води. Якщо ви хочете бути здоровими, добре себе почувати і отримувати максимальний ефект від занять спортом, вам потрібно пити достатньо води.

Але, хоча в теорії все добре відомо, на практиці ми часто стикаємося з тим, що вживання достатньої кількості води щодня може бути складним завданням. Тому ми підготували кілька порад, які обов’язково допоможуть. Рекомендуємо вам почати з того, щоб відразу ж налити собі стаканчик і пити воду під час читання інших рад.

Отже, перед вами 17 способів почати пити більше води:

1. Встановіть щоденну мету

Планування – це половина успіху, вірно? Розрахуйте за допомогою будь-якої програми вашу щоденну норму споживання води і зафіксуйте її на видному місці.

2. Прокидайтеся і пийте

Випийте склянку – або дві! – як тільки прокинетеся. Спробуйте залишити стакан води на тумбочці і випити його, перш ніж вставати з ліжка, адже ви не поповнювали запас води в організмі цілих вісім годин.

3. Смак вашої води

Не в захваті від смаку води? Спробуйте артезіанську воду «Авіта», це по-справжньому смачна вода. Крім того, ви можете додати в свою воду трохи лимона, подрібнені листя м’яти, нарізані огірки або полуницю. Головне обмеження – не варто зловживати цукром і його замінниками.

4. Заведіть гарний посуд

Пити з красивою чашки або пляшечки куди приємніше, ніж зі старого щербатого кухля. Виберіть гарний посуд, який ви захочете часто використовувати, і пийте воду з нього.

Купіть кілька багаторазових пляшок, які ви можете взяти з собою в автомобіль, на роботу, в спортзал, наповнюйте їх і не забувайте вдома, щоб ви завжди могли пити воду, незалежно від того, де ви знаходитесь.

5. Налаштуйте нагадування

Встановіть будильник, який буде нагадувати вам, коли час випити черговий стаканчик. А ще краще буде встановити спеціальний додаток, в якому крім нагадувань є ще маса інших корисних опцій.

6. Оновлення запасу води

Кожен раз, коли ви повертаєтеся з туалету, поповніть запас води в організмі новою склянкою.

7. Вибудуйте асоціацію з іншими діями

Беріть з собою багаторазову пляшку з водою, коли йдете з гуляти з собакою, їдете в магазин або виходите на роботу. Випийте склянку води, перш ніж чистити зуби або умити обличчя. Потім випийте ще одну склянку, коли закінчите.

8. Пийте, поки ви тренуєтеся

Під час тренувань в залі ваші м’язи особливо потребують рідини, тому не забувайте пити воду до, під час і після тренування.

9. Пийте на ніч

Щоб організм не встиг зневоднитися за ніч, випийте склянку води перед сном. Багато пити на ніч теж не рекомендується, але один стаканчик – буде як раз.

10. Замініть інші напої водою

Скільки літрів коли, соку, кави або пива ви споживаєте щодня? По максимуму замініть менш корисні напої на воду. До того ж, таким чином ви позбудетеся ще й від сотень порожніх калорій.

11. Пийте, коли хочеться їсти

Якщо ви відчуєте, що голодні, випийте склянку води і зачекайте 15 хвилин. Організм часто плутає сигнали про голод і спрагу. Якщо ви все ще голодні через 15 хвилин, значить, вам дійсно пора поїсти, хоча той, перш випитий, стакан зайвим не буде.

12. Пийте перед їжею

Питна вода перед їжею допоможе вам відчути себе більш ситими, і ви будете менше їсти. Ця порада особливо актуальна для тих, хто хоче скинути зайву вагу.

13. Їжте продукти, що містять воду

Які? Перш за все, дині, огірки, грейпфрути і селеру.

14. Пийте перед тим, як випити

Якщо ви плануєте пити алкоголь, не забувайте пити воду в перервах між вживанням спиртних напоїв. Ви зменшите цим ризик похмілля і уникните зневоднення, оскільки алкоголь активно виводить рідину з організму.

15. Перетворіть пиття води в гру

Наступного разу, коли ви будете грати в Players unknown battle grand, робіть ковток води кожен раз, коли перемагаєте суперника.

16. Відстежуйте свій прогрес

Фіксуйте свої успіхи і, добившись чергової мети, радуйте себе будь-яким бонусом.

17. Створіть «Ощадний рахунок води»

Поставте скляну банку на кухню і додавайте по 50 копійок або за гривні в банк кожен раз, коли ви випиваєте склянку води. Якщо ви не будете відходити від наміченої мети, вам вдасться зібрати досить пристойну суму.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua