Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Дистильована вода: за і проти

Дистильована вода для багатьох є еталоном чистої води. По суті, це дійсно так. Саме дистильовану воду можна вважати Н2О в чистому вигляді, без всяких домішок або, принаймні, з мінімальним їх змістом. Це стає можливим завдяки особливому механізму нагрівання води, конденсації пар і подальшої фільтрації домішок. Отримана в результаті таких маніпуляцій вода використовується в лабораторних дослідах і при приготуванні медичних препаратів, проте спробуємо розібратися, чи так вона насправді корисна для щоденного споживання.

Отже, розглянемо спочатку аргументи «За» дистильовану воду

Оскільки, як уже було сказано, така вода практично не містить ніяких сторонніх домішок, це можна вважати її плюсом. При вживанні дистильованої води в організм не будуть надходити пестициди, радіонукліди, солі важких металів і тому подібні речовини,що в надлишку містяться в колодязній та водопровідній воді. Таким чином, знизиться і ризик розвитку захворювань нирок, суглобів, судин, викликаних накопиченням в органах і тканинах подібних неорганічних сполук.Очевидно, що така вода є і повністю обеззараженною, адже всі патогенні мікроорганізми, що містяться в ній, нейтралізуються в процесі температурної обробки.

Однак аргументів «Проти» істотно більше

Перш за все, мова йде про те, що організм потребує щоденного отримання певної кількості мінералів, вітамінів, жирів, білків і вуглеводів для підтримки всіх процесів життєдіяльності. Багато з цих речовин надходять завдяки споживанню необхідної кількості питної води. Але у випадку з дистильованою водою рано чи пізно виникнуть порушення обміну речовин, водно-сольового балансу, електролітного обміну. Більш того, може відзначатися навіть підвищене виведення з організму калію, натрію, хлоридів, що надходять іншим шляхом.

Таким чином, підбиваючи сказане вище, можна дійти висновку, що крайнощів слід уникати в будь-якому випадку. Не варто пити неочищену або погано очищену воду з-під крана, так само як уникати потрібно і вживання дистильованої води без крайньої необхідності. Відмінним варіантом виходу із ситуації є замовлення артезіанської питної води «Авіта». Саме така вода, з одного боку абсолютно безпечна для вживання без будь-якої додаткової обробки, а з іншого вона зберігає всі корисні речовини: мікроелементи і мінерали в своєму складі. До того ж, саме така вода є дуже приємною на смак як в чистому вигляді, так і в складі будь-яких напоїв або блюд.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua