Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Коли найкраще пити воду

Чиста, свіжа і смачна питна вода сприяє злагодженій роботі всіх органів і систем організму. Щоб принести максимум користі своєму здоров’ю, пийте воду не тільки тоді, коли хочеться, але і в певні моменти дня. У цьому дописі ми детально розповімо про те, коли організму найбільше потрібна питна вода.

1. Пийте воду одразу після пробудження

Пробудження організму без постачання його рідиною можна порівняти зі спробами завести автомобіль при мінусових температурах, не чекаючи прогріву двигуна. Цей процес займає чимало часу і не кращим чином позначається на стані машини.

Те ж саме можна сказати і про людське тіло. Склянка прохолодної води відразу після пробудження говорить тілу, що прийшов новий день і треба починати роботу.

Крім того, тримайте склянку питної води поруч з ліжком, якщо прокидаєтеся від спраги ночами, в цьому випадку до ранку дефіцит рідини в організмі буде менше.

2. Пийте воду перед їжею

Стакан води перед їжею допомагає знизити апетит. Це означає, що шанси з’їсти зайве знижуються, і насичення настає швидше.

Крім того, в цьому випадку організм встигає підготуватися до прийому їжі: вода не тільки активізує смакові рецептори, але і зволожує слизову шлунка, тому він легше приймає навіть важко засвоювані і кислі продукти.

3. Пийте воду між прийомами їжі

Випийте склянку свіжої питної води, щоб відчути прилив енергії і не бути голодним завчасно. Питна вода замість перекусів допомагає відчути себе свіжіше і контролювати споживання калорій.

4. Пийте воду перед тренуванням

Залежно від температури, вологості і рівня майбутнього навантаження необхідно випивати один або навіть кілька склянок води для захисту від зневоднення під час і після тренувань.

5. Пийте воду після тренування

Після енергійних вправ теж потрібно випити достатню кількість води, щоб заповнити запаси рідини, втраченої під час активної фізичної роботи. Кількість води, яка потрібна організму в даний момент, залежить від ваги, стану здоров’я і від безлічі інших чинників. Але варто пам’ятати про те, що воду краще пити не поспішаючи і невеликими ковтками, щоб не викликати шлункові спазми.

6. Пийте воду при підвищенні навантаження на імунітет

Під час хвороби, в період одужання, при епідеміях і тоді, коли здійснюється догляд за інфекційними хворими, потрібно пити більше води, ніж зазвичай, щоб допомогти організму боротися з атаками вірусів і бактерій.

8. Пийте воду під час занепаду сил

Якщо хочеться спати і відчувається сильна втома, часто впоратися з такою проблемою може всього лише один або дві склянки води.

Чи знаєте ви, що втома є одним з ознак зневоднення? Завдяки своїй здатності швидко переміщатися по тілу вода відразу ж подасть сигнал в мозок, і організм відчує приплив енергії.

Дотримуйтеся цих простих правил і пийте тільки чисту і свіжу воду, по можливості виключивши зі свого споживання газовані і солодкі напої. Каву і чай пити можна, але варто пам’ятати про те, що вони відрізняються здатністю виводити з організму воду, а значить, кожну чашку з такими напоями потрібно запивати склянкою звичайної води.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua