Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Користь напоїв на основі артезіанської води

Артезіанська вода, на думку більшості експертів, є оптимальним варіантом для втамування спраги. Вона володіє унікальними властивостями і надає по-справжньому позитивний вплив на здоров’я людини. Артезіанська вода завдяки своєму нейтральному м’якому смаку може використовуватися як для пиття в чистому вигляді, так і для приготування напоїв.

Поговоримо докладніше про напої, які можна приготувати на основі артезіанської води.

Перш за все, це чай. Чай сприяє збереженню молодості душі і тіла, покращує стан шкіри, нормалізує обмінні процеси в організмі і сприяє гарному самопочуттю. Хоча, зауважимо, це працює тільки в тій ситуації, якщо мова йде не про чайний пил, яка часто продається в магазинах і на ринках. Корисний тільки натуральний чорний або зелений чай. Причому, краще пити його без цукру, оскільки в цьому випадку він виступає в ролі окислювача і нейтралізує антиоксиданти в організмі. Якщо ви все ж не можете обійтися без солодкого, рекомендуємо замість цукру додавати в чай ​​натуральні сиропи або сухофрукти.

Якщо ви любите каву, для її приготування теж краще використовувати саме артезіанську воду. Це дозволить розкритися смаку напою в повній мірі і забезпечити заряд бадьорості та енергії на цілий день. Але пам’ятайте, що не можна зловживати кавою і краще обмежити його кількість однією-двома чашками щодня.

Крім чорних і зелених чаїв рекомендуємо звернути увагу на трав’яні настої. Артезіанська вода ідеальна для заварювання таких трав як материнка або меліса, а також листя смородини, суниці, ожини та інших ягід. Найкраще пити трав’яний чай з невеликих чашок. Настоюйте його не довше ніж півгодини і пийте до п’яти таких чашок щодня. Перед вживанням дайте чаю трохи охолонути, не пийте його занадто гарячим.

До речі, якщо ви віддаєте перевагу холодні напої, спробуйте приготувати лимонад на основі артезіанської води. Крім лимона в такій лимонад можна додавати інші цитрусові або будь-які інші ягоди і фрукти на свій смак. Відмінно гармонує зі смаком натурального лимонаду корінь імбиру. Звичайно, в лимонад можна додавати цукор, але намагайтеся використовувати його по мінімуму.

Отже, всі перераховані напої, приготовані на основі артезіанської води, а також багато інших, про які ми розповімо іншим разом, дуже корисні для людини.

По-перше, різноманітність напоїв дозволяє без будь-якого напруження забезпечити вживання достатньої кількості рідини щодня.

По-друге, оптимальний склад артезіанської води і напоїв, приготованих на її основі дозволяють досягти нормального рівня кислотно-лужного балансу крові, зміцнити кістки і сполучні тканини, зберегти зубну емаль і поліпшити стан здоров’я в цілому.

По-третє, такі напої насичують людину енергією і силою завдяки рясному змістом електролітів і мінералів.

Вчетверте, на такі напої варто звернути увагу людям з надмірною вагою, адже вони мають властивість притупляти апетит і дозволяють обходитися без перекусів.

Вп’яте, достатня кількість збалансованої за своїм хімічним складом рідини дозволяє нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.

Пийте і будьте здорові!

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua