Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Міфи і факти про питну воду

Чиста питна вода є одним із найважливіших аспектів нашого здоров’я і гарного самопочуття. Ви напевно знаєте, що артезіанська вода вважається найбільш оптимальним для щоденного вживання варіантом, і що воду потрібно пити щодня в достатній кількості. Але як щодо всіх інших «фактів», пов’язаних з водою, які ви напевно чули? Наприклад, про те, що потрібно випивати рівно вісім склянок води в день. Ми розглянемо найпоширеніші затвердження щодо питної води та розберемося, чи можна їх віднести до фактів або ж вони належать до області міфів.

Вісім склянок води в день
Вісім склянок води в день – це приблизно два літри. І це є гарною відправною точкою, хоча насправді ця цифра надто умовна для більшості людей. Фактично, норму потрібно розраховувати в кожному конкретному випадку індивідуально. Якщо ви інтенсивно тренуєтеся, якщо на вулиці дуже жарко, якщо ви хворієте вам може знадобитися збільшити споживання води, щоб уникнути зневоднення.
Суть в тому, що потрібно просто уважно прислухатися до сигналів свого організму і пити відразу ж, коли захочеться. І пити саме воду, а не інші напої, які часто не тільки не поповнюють запас рідини в організмі, але і прискорюють її виведення.

Пийте воду, щоб схуднути
Це величезний міф про питну воду, оскільки сама по собі питна вода не викликає втрати ваги. Але! Чим більше ви п’єте, тим рідше вам хочеться їсти, це означає, що ви уникаєте калорій і шкідливих перекусів. Вода трохи заповнює шлунок і має нуль калорій, але при цьому не містить ніяких шкідливих добавок, які можуть виявитися в дієтичних напоях.

Пийте воду під час вправ, щоб уникнути зневоднення
Це дійсно так. Під час активних занять спортом людина пітніє, вода виводиться з організму і далі займатися йому стає все важче і важче. Щоб цього уникнути, потрібна додаткова гідратація. Експерти рекомендують пити воду після, за кілька годин до і під час тренування.

Вода покращує колір обличчя
При хронічному зневодненні шкіра також може висихати і ставати зморшкуватою. Саме на шкірі обличчя вживання води в достатній кількості стає помітнішим, ніж на решті тіла, але, тим не менш, добре зволожена шкіра виглядає молодшою.

Вода в пляшках найкраща
Вода в пляшках є зручним варіантом для тих, хто перебуває в постійному русі. Така вода дійсно відповідає всім звичайним нормам за чистотою і якістю. Але при цьому залишається занадто багато пластика, а значить, потрібно чимало зусиль по його переробці. В кінцевому підсумку, це не тільки шкодить навколишньому середовищу, а й істотно здорожує продукт. Тому самий розумний по співвідношенню якості, смаку та економії вихід – це замовлення води з доставкою в 19-ти літрових бутлях. Таку воду можна пити в чистому вигляді, готувати на ній їжу, а також брати з собою куди завгодно, наливаючи її в невеликі багаторазові пляшки.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua