Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Міфи про воду

Всі ми знаємо, що пити свіжу чисту воду дуже важливо для здоров’я і гарного самопочуття. Проте, інформація про воду, яку можна знайти в інтернеті, найчастіше досить суперечлива. Тому в даній публікації ми вирішили розвіяти міфи про воду ,що найчастіше зустрічаються на просторах всесвітньої павутини. 

Перший міф пов’язаний з горезвісними трьома літрами або вісьмома склянками води в день. Насправді, навіть більшості фахівців  важко відповісти на питання, звідки взялася саме ця цифра. У будь-якому випадку ніяких переконливих доказів потреби саме в такому конкретному кількості води немає. Це і зрозуміло, адже на питний режим впливає маса чинників: температура повітря, вік, комплекція, спосіб життя, стан здоров’я і так далі. Якщо говорити точніше, середньостатистичній дорослій і здоровій людині необхідно приблизно 30-40 мілілітрів рідини на кілограм ваги щодня.

Другий міф пов’язаний з чарівною силою води в питаннях зниження ваги. Насправді, вода сама по собі не виводить шлаки, ні спалює жири і не володіє ніякими іншими фантастичними властивостями. Але при цьому охочим схуднути варто знати, що достатнє споживання води насправді може знижувати апетит, тим самим позбавляючи від додаткових перекусів і переїдання.

Третій міф говорить про те, що вода допомагає боротися з запорами і покращує обмінні процеси. Але насправді збільшення кількості рідини, що випивається допомагає тільки при сильному зневодненні. Так що, в більшості випадків причина запорів не в нестачі рідини: її варто пити в кількості, зазначеній вище, але не більше того.

Четвертий міф говорить про те, що вода повертає шкірі молодість і красу. Але тут, як і в попередньому випадку, надмірна кількість води робить позитивний вплив на стан шкіри лише при явному зневодненні, адже при такому стані організму первинні наявні запаси води використовувати для того, щоб знизити в’язкість крові, через що шкіра здається зморшкуватою й сухою . Якщо ж такого сильного зневоднення немає, то збільшення обсягу споживаної води навряд чи скільки-небудь вплине на зовнішній вигляд шкіри.

Згідно з п’ятим міфом вода сприяє детоксикації організму. Частково це дійсно так, адже вода і насправді сприяє виведенню з сечі й потом продуктів обміну. Але від збільшення споживання води інтенсивність виведення токсинів не збільшується, а навпаки таке навантаження негативно позначається на фільтрувальної функції нирок.

Таким чином, здоровий організм сам чудово може визначати потрібний йому об’єм споживання води і головним критерієм при цьому варто вважати почуття спраги. Ми можемо допомогти йому лише забезпечуючи постійну наявність води. Тому не забувайте замовити чисту артезіанську воду в службі доставки води «Авіта-Сервіс»!

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua