Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Ознаки забрудненої води

Всім відомо, що від чистоти і якості споживаної води безпосередньо залежить самопочуття і здоров’я людини. Дійсно надійною перевіркою якості питної води можуть вважатися тільки комплексні дослідження, в тому числі і лабораторні. Однак в цілому зробити висновки про якість споживаної води може і ряд простих спостережень в домашніх умовах. Отже, для забрудненої води характерні такі ознаки:

Солонуватий присмак

Злегка солонуватий смак води говорить про те, що в ній присутні хлорид-іони. Це означає, що, швидше за все, мова йде про звичайну водопровідну воду, яка піддавалася попередній обробці на водоочисних станціях.

Запах хлорки

Сильний неприємний запах хлорки говорить про те ж, що і попередня ознака. Хлор дійсно, швидше за все, використовувався як ефективний спосіб дезінфекції води, який при цьому, як ми знаємо, в надмірних кількостях небезпечний для здоров’я.

Наявність осаду білого кольору

Білі суспензії, що пізніше опускаються на дно посуду з водою, говорять про те, що в рідині присутні в надлишку солі кальцію. Це означає, що вона добувалася в місцях, багатих вапняками, що не дозволяє використовувати таку воду щодня.

Утворення накипу на посуді

Накип на чайнику й іншому посуді свідчить про високу жорсткість води, причиною чого став вміст у ній солей кальцію і магнію.

Темні плями на тарі

Якщо на чашках, склянках, глечиках або інших ємностях, в яких була налита вода, залишаються темні або жовтуваті плями, це говорить про те, що в такій рідині присутній в розчиненому вигляді сірководень.

Затхлий запах

Неприємний затхлий запах води може свідчити про наявність в ній азотовмісних речовин. Найчастіше так трапляється через цвітіння води і попадання до них частинок водоростей і різних мікроорганізмів.

Жовтуватий відтінок

Іноді від води можуть залишатися на посуді жовті плями і сама вона може виглядати при яскравому освітленні злегка жовтуватою. Це відбувається через потрапляння в воду таніну або гумусової кислоти з грунту. Хоча це і не представляє небезпеки в більшості випадків, але виглядає вельми неестетично.

Користуйтеся описаними вище візуальними та органолептичними тестами, щоб перевірити чи достатньо чистою є вода, яку ви п’єте. А ще краще замовляйте артезіанську воду «Авіта» з доставкою, щоб бути повністю впевненими у високій якості, абсолютній безпеці й відмінних смакових властивостях вашої питної води!

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua