Загрузка
завантаження /0
 • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Ще раз про користь води в цифрах і фактах

Ми всі знаємо, що регулярне і достатнє вживання питної води – це запорука здоров’я нашого організму. Але сьогодні ми поговоримо ще більш конкретно про те, наскільки важливо для нашого здоров’я регулярно пити якісну смачну воду і проілюструємо факти цікавими прикладами.

Фактично, кожна система в організмі людини розраховує на регулярне поповнення водного балансу. Справа в тому, що приблизно дві третини тіла дорослої людини складаються з води. І чи знаєте ви, що ваші тканини і органи в основному теж складаються з води? Мозок – на 80%, м’язи (включаючи серце) – на 75%, кров – на 83%, легені – на 90%, шкіра – на 64%, а кістки – на 30% вода!

Саме тому важливо думати про воду як про живильну речовину, яка потрібна нашому організму. Ось 6 конкретних мотиваторів для того, щоб почати пити більше води і подбати, таким чином, про стан свого здоров’я.

1. Підживити свій мозок!

Оскільки мозок, як не дивно, в основному є водою, регулярне вживання рідини допомагає йому виконувати ряд різних важливих функцій, в тому числі в такий спосіб:

 • Забезпечує поліпшення концентрації уваги;
 • Допомагає збалансувати настрій і емоції;
 • Покращує функції пам’яті;
 • Збільшує приплив кисню;
 • Запобігає і знімає головні болі;
 • Знижує стрес.

2. Зберігайте фігуру в ідеалі!

Питна вода допомагає схуднути, діючи як ефективний пригнічувач апетиту! Численні дослідження показали, що вживання великої склянки холодної води збільшить метаболізм на 24-30% протягом 90 хвилин. Крім того, якщо пити воду в достатній кількості, це також запобігає затримці рідини в організмі, тому ви зможете забути про набряки.

3. Забезпечте природну детоксикацію

Процес виведення токсинів і відходів з нашого організму органами видільної системи може працювати ефективно тільки в тому випадку, якщо немає дефіциту рідини. Коли ви не п’єте достатньо води, ви піддаєтеся підвищеному ризику утворення каменів в нирках і розвитку інфекції сечових шляхів.

4. Підтримуйте комфортне травлення

Вода допомагає розчиняти частки продуктів, які плавно проходять через шлунково-кишковий тракт. Достатня гідратація допомагає запобігти запори і забезпечити максимально комфортне травлення.

5. Здорові м’язи і міцне тіло

Особливо важливо вживати воду в достатній кількості при тренуваннях. Питна вода допомагає запобігти м’язові спазми і змащує суглоби.

Крім того, саме вода може зробити м’язи сильніше. Вона переносить кисень в клітини тіла, в тому числі, доставляючи його і в м’язи. Регулярне вживання води дозволяє м’язам працювати довше і важче, перш ніж вони відчують втому, і це допомагає швидше зміцнити і накачати їх.

6. Зберігайте молодість шкіри

В ідеалі шкіра людини містить багато води і діє як захисний бар’єр для запобігання надмірної втрати рідини. Вода зволожує шкіру і підвищує її еластичність. Він також змиває забруднення і покращує кровообіг, роблячи шкіру свіжою і сяючою.

Як ви можете бачити, достатнє вживання чистої і свіжої питної води, наприклад, такої як артезіанська вода «Авіта», має вирішальне значення для здоров’я і гарного самопочуття. Рекомендується вживати не менше двох-трьох літрів чистої води в день.

Вода АВІТА
Харків
 • +38(067)-644-77-70
 • +38(050)-304-77-70
 • +38(057)-728-77-70
 • +38(063)-940-77-70
 • info@avita.ua