Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Структурована вода – міф чи реальність?

Структурована вода сьогодні у всіх на слуху. Теорія про структурованість цілющої вологи свідчить про те, що вода є якимось впорядкованим утворенням, що наділене не тільки знайомими нам зі школи фізичними і хімічними властивостями, але і рядом суперздатностей.

Зокрема, до таких незвичайних характеристик води відносять пам’ять, характер, здатність реагувати на зовнішні впливи, приймати і передавати інформацію.

Тепер спробуємо розібратися, чому структурованість води є красивою казкою і на практиці ніяких незвичайних властивостей не виявляється.

Що таке структурована вода?

Структурованою водою вважається вода, що зазнала замерзання, а потім розтанула. Тобто, спочатку молекули води утворюють кристалічну ґратку, перетворюючи вологу в лід і сніжинки. Це і вважається структуруванням. Потім вода тане, зберігаючи при цьому кристалічну структуру.

Відповідно до думки прихильників такої структурованої води, рідина здатна запам’ятовувати і передавати інформацію про фізичні впливи, яким вона піддавалася:

  • Про речовини, які в ній розчинялися;
  • Про музику,що грає і вимовлених словах;
  • Про емоції живих істот.

В результаті виник цілий ряд міфів на тему того, що структурована вода є практично панацеєю для живих організмів. Нібито вона зміцнює імунітет, розчиняє і виводить камені, лікує судини і навіть володіє протираковими властивостями.

Насправді, це не більше ніж міф, адже жодне серйозне наукове дослідження не виявило у структурованої води ніяких особливих властивостей, включаючи одіозну пам’ять.

Тому компанія Авіта-Сервіс настійно рекомендує не розраховувати на чудодійні властивості структурованої води, а пити дійсно корисну, чисту і натуральну артезіанську воду.

Така вода, як і так звана структурована, не є ліками від усіх хвороб, але, на відміну від талої, вона дійсно приносить користь організму завдяки своєму унікальному і збалансованому хімічному складу. Наявність в артезіанській воді корисних мінералів і мікроелементів сприятливо діє на кислотно-лужний баланс організму, міцність кісток і зубної емалі.

Воду з артезіанських джерел рекомендується пити людям, які займаються спортом і ведуть активний спосіб життя, а також всім, хто піклується про своє здоров’я, адже вона допомагає швидше відновити сили і енергію.

Ви завжди можете замовити в компанії Авіта-Сервіс артезіанську воду з доставкою додому, в офіс, в дитячі установи або на виробництво.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua