Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

ТОП додатків для смартфонів, що регулюють водний баланс

Не будемо повторюватися, розповідаючи про те, наскільки важлива вода для нашого самопочуття, зовнішнього вигляду і настрою. Відразу перейдемо до справи – поговоримо про те, як сучасні технології дозволяють контролювати водний баланс організму. Про це подбали розробники мобільних додатків, покликані нагадати нам, коли і скільки ще потрібно випити води.

Отже, які програми для мобільних стоять на сторожі достатнього споживання води:

WaterCheck

Додаток з симпатичним і зрозумілим інтерфейсом, який буде регулярно видавати користувачам підказки та показувати графічно, скільки ще води потрібно вжити, щоб досягти норми. Її, до речі, можна регулювати самостійно, що дуже зручно і корисно. Один мінус, для пристроїв на базі iOS програма платна і обійдеться в $ 0,99. Для смартфонів на платформі Android є безкоштовний додаток, а також можливість установки поліпшеної платної версії WaterCheck Pro.

Water Your Body

Додаток спочатку розраховує індивідуальну норму водоспоживання виходячи з росту, ваги, статі і рівня активності, зазначених користувачем, а потім контролює її виконання. Крім того, в налаштуваннях можна вказати бажаний час отримання нагадувань про необхідність випити черговий стакан води. Довгострокове використання утиліти вельми зручно, адже програма не тільки покаже, скільки води випиває користувач протягом місяця, але і побудує інформативні графіки споживання.

Waterbalance

У цьому додатку аналогічно попередньому необхідно вказати свій зріст, вагу і спосіб життя. З огляду на цю інформацію, пристрій розраховує необхідну кількість води і стежить за тим, скільки рідини вживається. Графічно це відображається у вигляді силуету чоловічка, в якому рівень води підвищується або знижується в залежності від дій користувача.

Watermania

Найпростіший і найзрозуміліший додаток для початківців. При введенні кількості випитого, користувачеві необхідно буде вибрати один з напоїв, представлених в програмі, і вказати обсяг. Після цього залишається лише відслідковувати свою статистику виконання плану споживання рідини. Крім того, програма містить корисну інформацію з даної тематики.

WaterLogged

Перевага цієї програми в тому, що вона вміє розрізняти типи рідини, яку вживав користувач. Наприклад, якщо він пив каву, то програма не збільшить, а зменшить загальний обсяг випитої рідини, оскільки кава (як і чай) виводить воду з організму. Якщо програма виявить тенденцію до зневоднення, вона тут же надішле нагадування про необхідність поповнити запаси води в організмі.

Hydro

Цей додаток бере до уваги не тільки воду та інші напої, а й ту рідину, яка надходить в організм разом з їжею, що особливо корисно для любителів перших страв. Ця програма показує зрозумілу статистику за будь-який період часу, який вкаже користувач. Крім цього, в налаштуваннях програми можна задати частоту і час нагадувань про необхідність випити черговий стакан води.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua