Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Види води

У цьому дописі ми поговоримо про різновиди питної води, доступних жителям великих міст.

Водопровідна вода

Водопровідна вода містить не тільки важкі метали, фторид, хлор, але і сотні інших хімічних речовин, багато з яких невідчутні на смак, але чинять негативний вплив на стан здоров’я. Такі хімічні елементи викликають безліч побічних ефектів, тому пити водопровідну воду не рекомендується.

Бутильована питна вода

Як би не було парадоксально, але бутильована вода, яку можна придбати в магазинах, часто і є тією самою водопровідною водою. Іноді з газом, іноді без. У кращому випадку така вода фільтрується і навіть може штучно насичуватися мінералами, але при цьому її суть не змінюється.

Вода, очищена за принципом зворотного осмосу

Цей метод передбачає проходження води під високим тиском через пластикову мембрану з крихітними отворами в ній. Такий спосіб фільтрації часто використовується для багатьох бутильованих вод. Але, по-перше, «надздібності» зворотного осмосу сильно перебільшені, а, по-друге, його використання обходиться досить дорого.

Дистильована вода

Дистильована вода проходить настільки ретельний процес фільтрації, що він здатний позбавити рідину не тільки забруднюючих речовин, але і природних мінералів, які входять до її складу. Оскільки дистильована вода позбавлена ​​мінералів, вона має здатність «витягувати» їх з організму. Тому і таку воду пити не рекомендується (особливо регулярно).

Мінеральна вода

Мінеральна вода може бути дуже корисна в певних ситуаціях. Але, оскільки вона містить мікроелементи в досить великій концентрації, пити лікувальну мінеральну воду варто тільки після консультації з лікарем і не перевищуючи рекомендованих їм доз.

Газована вода

Газована вода у багатьох асоціюється з дитинством і викликає відчуття свята навіть у будній день! Але що робить воду «шипучою»? Все просто – цей різновид води містить значну кількість вуглекислого газу. Її цілком можна дозволити собі час від часу, але не рекомендується купувати як воду для щоденного споживання.

Артезіанська вода

Це оптимальний варіант чистої і збалансованої за своїм мінеральним складом води, що пройшов через природний фільтр з гірських порід і піску. За фактом, така природна фільтрація працює краще, ніж будь-які винайдені засоби очищення води! Іншою перевагою цього варіанту є те, що артезіанська вода містить велику кількість мінералів,  яких відчайдушно потребує людський організм.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua