Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Вода для майбутніх мам

Як відомо, якісну чисту питну воду для нормального самопочуття і здоров’я пити потрібно всім. Але особливо важливо отримувати її в достатній кількості вагітним жінкам, оскільки це безпосередньо впливає на формування всіх органів і систем організму майбутньої дитини.

Лікарі наполегливо не рекомендують вагітним жінкам втамовувати спрагу, використовуючи звичайну воду з-під крана навіть за умови її кип’ятіння, яке, звичайно, знезаразить воду, але не позбавить від безлічі розчинених в ній домішок. Саме тому рекомендується приблизно за півроку до планування вагітності перейти на споживання води з артезіанських джерел. Втім, якщо попередньо підготуватися не вийшло, то варто зробити це хоча б під час вагітності. Замовити якісну питну воду в Харкові, видобуту з артезіанського джерела в екологічно чистому районі області можна, звернувшись в компанію «Авіта-Сервіс».

Отже, визначившись з тим, яку воду потрібно вибирати в цікавому положенні, варто подумати і про те, скільки саме її необхідно пити протягом доби.

При відсутності будь-яких патологій лікарі зазвичай рекомендують випивати протягом дня вісім склянок рідини невеликими порціями. Якщо ж в приміщенні дуже жарко, має місце підвищення температури тіла, розлад шлунка або ранній токсикоз, то потреба в воді ще більше зростає. І навпаки, при пізньому токсикозі, появі набряків і проблем в роботі нирок, можливо, буде потрібно скоротити кількість споживаної води. У будь-якому випадку це питання краще вирішувати індивідуально і спільно з лікарем, який веде вагітність. До лікаря варто звернутися негайно при виявленні симптомів, які дозволяють запідозрити недолік рідини.

До таких симптомів належать наступні:

  • Шкіра втрачає еластичність і стає сухішою;
  • Відзначається неуважність, дратівливість, підвищена втомлюваність;
  • Виникають запори, до яких вагітні жінки і без того схильні.

Якщо не вжити заходів, це може загрожувати різними наслідками. Недолік рідини веде до зниження імунітету, а значить і посилення сприйнятливості до інфекцій, що дуже небажано в період вагітності. Крім того, недолік рідини в організмі майбутньої матері робить її кров більш густою і в’язкою, що істотно збільшує навантаження на вени, які і так в цьому стані працюють на межі можливостей.

Тому під час вагітності – в найпрекрасніший і відповідальний період свого життя – замовляйте артезіанську воду і пийте її в достатній кількості, тим самим покращуючи своє самопочуття, підвищуючи життєвий тонус, покращуючи імунітет і знижуючи прояви токсикозу. Якщо пити хорошу чисту воду всі дев’ять місяців вагітності, артеріальний тиск стабілізується, серце буде працювати в нормальному ритмі, рівень цукру в крові нормалізується. Крім того ви помітите, що результат буде як то кажуть на лице. Зайвий жир піде, а стан шкіри покращиться.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua