Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як навчитися пити більше води

Вчені говорять, що доросла здорова людина в середньому повинна пити щодня 6-8 склянок чистої питної води. Разом з тим, для багатьох це виявляється непосильним завданням. Про те, як навчитися легко слідувати цьому правилу і буде розказано в цій статті від компанії «Авіта-Сервіс».

По-перше, здолайте психологічні бар’єри, вибравши для себе певні асоціації. Щоб не складалося враження того, що ви вливаєте в себе воду насильно, асоціюйте кожен випитий стакан з певною стандартною дією. Наприклад, випивайте порцію води відразу ж після душа, після приїзду на роботу, перед обідньою перервою і так далі. Буквально за кілька днів звичка сформується і організм уже сам буде нагадувати про час, коли варто поповнити запас води.

По-друге, пийте потроху. Те, що кількість води, яке необхідно випивати в день, вимірюється в склянках, не означає, що потрібно випивати по склянці води кожен раз. Наповнюйте склянка настільки, наскільки ви зможете випити без психологічного дискомфорту. Краще випити кілька ковтків води, але невимушено, ніж цілий стакан, але пересилюючи себе.

По-третє, збільшуйте кількість споживаної води поступово. Виходьте на намічену цифру – 6-8 склянок води – протягом місяця. Якщо виходить не відразу, не турбуйтеся і не сваріть себе, адже вживання води – це корисна звичка, яка повинна викликати тільки позитивні емоції, а не створювати дискомфорт.

По-четверте, тримайте посуд з водою під рукою, виберіть гарну пляшку, яку захочеться брати в руки частіше. Також рекомендуємо поставити поруч чашку, щоб все було під рукою. Адже додаткова метушня, яка була б неминуча в іншому випадку, може спонукати відкладати похід за водою на пізніше. У підсумку можна взагалі забути про те, що ви планували сходити випити води.

По-п’яте, не плутайте відчуття спраги і відчуття голоду. Найчастіше, якщо вам здається, що ви хочете їсти, варто випити склянку нехолодної води. Можливо, цього буде достатньо для того, щоб уникнути позапланового перекусу і порожніх калорій.

По-шосте, подбайте про те, щоб вода завжди була в наявності. Питна вода повинна бути поруч з вами завжди: на роботі, вдома, на тренуваннях, в дорозі. Тому не забувайте залишити замовлення в службі доставки води «Авіта-Сервіс». Носіть з собою воду в пляшці, не забуваючи періодично пити з неї. Наприклад, коли ви чекаєте транспорт або стоїте в пробці.

По-сьоме, зробіть воду смачніше. Якщо вам набрид смак звичайної води, зробіть його. Вода стане цікавіше і яскравіше на смак, якщо в неї додати кілька листочків м’яти, лимонну цедру, часточки лайма чи щось інше за вашим вибором. Ви також можете пити фруктові соки, чай, кава, але не забуваючи запивати кожну склянку іншого напою звичайною чистою водою. Або, як варіант, розбавляйте сік водою наполовину.

По-восьме, не забувайте, що ми живемо в століття високих технологій, і використання мобільних гаджетів і спеціальних додатків може виявитися вельми до речі. Додаток саме підрахує необхідну на поточний день кількість води і нагадає, коли пора випити чергову порцію.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua