Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як обрати воду для дитини

Ні у кого не викликає сумнівів той факт, що для здоров’я і гармонійного розвитку дитини вкрай важливо пити чисту свіжу воду в достатній кількості. З моменту введення прикорму вода дитині потрібна обов’язково. Немовлята можуть випивати 30-100 мл води на добу, діти від 2 до 7 років повинні пити не менше 1,2-1,7 літрів чистої води в день, не рахуючи іншої рідини. А дітям шкільного віку необхідно вже не менше 2 літрів води в день.

Але при цьому виникає питання, а яку саме воду потрібно давати дитині?

Багато хто віддає перевагу обходитися звичайною водопровідною, але кип’яченою водою: мовляв, нас в дитинстві нею і поїли, і нормально все зросли. Але сучасні дослідження давно довели, що кип’ячена водопровідна вода, як мінімум, не корисна, а то і шкідлива дітям через надмірний вміст хлору. Тому багато виробників почали випускати в красивих пляшках спеціальну дитячу питну воду із зазначенням на етикетці нібито особливих показників мінерального складу і додаткових рівнів очищення. Але тут варто бути особливо уважними, адже за статистикою кожна десята пляшка води, яку можна придбати у вітчизняних магазинах – це підробка. Красива етикетка та солідний логотип можуть приховувати звичайну водопровідну воду з мінімальним рівнем очищення. Втім, якщо вода в бутлі і відрізняється гарною якістю, красива етикетка зі словом: «Дитяча» – це в більшості випадків лише рекламний хід, що дозволяє встановити на таку воду невиправдано високі ціни.

Зауважимо, що навіть витративши дуже істотну суму на бутильовану дитячу воду, не можна бути повністю впевненими в її якості. Щоб переконатися в тому, що воду можна давати дитині, уважно читайте етикетку на ній. Вода для дітей повинна добуватися з глибоких артезіанських свердловин в екологічно безпечних місцях. Більш того, така артезіанська вода повинна пройти додаткове очищення перед розливом в пляшки. За змістом вона повинна бути м’якою, з низькою мінералізацією і не містити срібла.

Ми рекомендуємо звернути вашу увагу на артезіанську воду «Авіта», яка має досить прийнятну вартість і її можна давати дітям. Ступінь очищення цієї води не викликає сумнівів, а природна м’якість відповідає потребам організму, що росте. До того ж, артезіанська вода «Авіта» доставляється в 19-літрових бутлях з полікарбонату, що є екологічно чистим і повністю безпечним матеріалом.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua