Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як очищують воду в Європі

Ми вже досить давно звикли до того, що водопровідна вода не задовольняє базові стандарти якості, а тому не може бути придатна для пиття в чистому вигляді, вимагаючи знезараження за допомогою кип’ятіння, фільтрування або інших способів. Саме тому доставка води у Харкові та інших містах України користується таким попитом.

Как очищают воду в Европе

Разом з тим, зауважимо, в більшості європейських країн таке питання просто не піднімається. Наприклад, в Австрії, Німеччині та Франції водопровідна вода відповідає абсолютно всім європейським і міжнародним стандартам. Це означає, що таку воду можна пити, як то кажуть, прямо з-під крана без жодної додаткової очистки. Прекрасна така вода і за своїми органолептичними параметрами: вона відрізняється хорошими смаковими якостями і не має запаху. Одна з головних причин такої переваги – це відповідальне ставлення до природних ресурсів і турбота про екологію, зокрема, щодо того, як здійснювати знезараження води. Розповімо докладніше про європейські напрацювання в цій галузі на прикладі країн названих вище.

Австрія

В Австрії водні ресурси захищені Конституцією країни. Переважно тут в водопровід подається чистісінька вода альпійських джерел, обробка якої обмежена додаванням в малих дозах хлору. Після такої обробки вода зберігає свої смакові властивості і може вважатися цілком безпечною. При цьому звичайну водопровідну воду замість бутильованої можуть подавати навіть в австрійських кафе і ресторанах!

Німеччина

У Німеччині водопровідна вода відноситься до продуктів харчування першої необхідності, що обумовлює підвищені вимоги до її якості, перевірити яку може кожен німець, не виходячи зі свого будинку, просто ввівши на відповідному сайті свої дані для отримання вичерпної інформації про споживану воду і її характеристики. У Німеччині хлор взагалі не використовують для очищення води, застосовуючи інноваційний спосіб збагачення її киснем і абсорбції марганцю і заліза. Після цього досить усього лише пропустити її через піщані фільтри.

Франція

Деякий час тому у Франції була проведена рекламна кампанія, що популяризувала споживання водопровідної води як такої, яка не поступається за смаковими характеристиками бутильованій та при цьому є більш привабливим з точки зору екології варіантом. Що стосується процесу очищення води підземних джерел і наземних річок, вона відбувається в три етапи: обробка озоном, пропуск через піщані фільтри, повторне озонування та очищення за допомогою вугільних фільтрів. Додатково для забезпечення безпеки споживання води може використовуватися її хлорування.

Таким чином, Україна цілком може перейняти досвід європейських країн в питаннях охорони водних ресурсів. На жаль, в даний момент стан водопровідних труб, спосіб очищення і якість самої води, що подається через них, залишають бажати кращого. Це означає, що на даний момент оптимальним виходом є замовлення чистої і смачної артезіанської води.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua