Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як почати пити більше вже в цьому місяці?

Фактично, до 65% загальної маси тіла людини – це вода. Саме тому правильний питний режим є одним з ключових компонентів для гарного самопочуття і підтримання здорового способу життя. Якщо завдання «випити більше води» раніше не стояло у вас на порядку денному, то тепер, влітку, настав час зробити її однією з найбільш актуальних. Якщо у вас виникають труднощі з дотриманням нормального питного режиму, погляньте на ці прості поради, які допоможуть вам збільшити споживання води протягом дня!

1. Додайте трохи смаку

Сама по собі вода – не найсмачніший в світі напій. Так кажуть люди,що не куштували воду Авіта. М’який і приємний смак, який дарує насолоду з кожним ковтком – її відмітна особливість. Але, якщо вам хочеться його підкреслити, додайте у воду натуральні ароматизатори. Наприклад, скибочки овочів або фруктів, часточки цитрусових або настої трав. Підготуйте таку воду заздалегідь і поставте в холодильник, щоб у вас завжди був напоготові смачний і корисний прохолодний напій.

2. Замовляйте доставку води не тільки додому, але і в офіс

Щоб чиста і смачна свіжа вода завжди була у вас під рукою, замовляйте її не тільки додому, але і на місце своєї роботи – в офіс або виробничу установу. Правильний питний режим допомагає сконцентруватися на роботі і підвищити ефективність праці.

3. Здорове харчування

Більше фруктів і овочів в раціоні допоможуть вам зберегти оптимальний водний баланс в організмі. Салат з огірків з томатами багатий не тільки вітамінами, але і водою, кавун – це, по суті, 92-95% води, а грейпфрут за обсягом води,що міститься у ньому, як не дивно, майже наздогнав кавун.

4. Контролюйте свій водний баланс через мобільні додатки

Відстежуйте те, скільки води ви п’єте, використовуючи будь-який з додатків для смартфона, з якими ми вас знайомили раніше. Вони не тільки допоможуть вам з розрахунком щоденної норми водоспоживання, але і вчасно нагадають, що час випити наступний стаканчик. Беручи до уваги, скільки ви п’єте щодня, програма допоможе візуалізувати, наскільки близько ви підходите до мети, а також виявити проблемні області, на яких треба зосередити свою увагу.

5. Починайте ранок зі склянки води

Протягом 10 хвилин після того, як ви встали з ліжка, дістаньтеся до пляшки з водою і випийте не менше 200 мілілітрів, перш ніж почати займатися стандартними ранковими процедурами. Дослідження показують, що це запустить всі обмінні процеси, допоможе підбадьоритися,і позбавить від бажання з’їсти ситний сніданок, який може уповільнити вас вранці. Просто підготуйте чашку з водою з вечора і поставте її біля свого ліжка, щоб мати можливість випити її відразу ж, коли прокинетеся.

Якщо ви скористаєтеся цими порадами і почнете пити більше води, результат не змусить себе чекати. Напевно ви відчуєте себе так здорово, що будете дивуватися, як ви жили раніше в умовах постійного дефіциту рідини.

Що насправді міститься у водопровідній воді?

З огляду на те, що багато українців сьогодні продовжують пити воду з-під крана, дуже важливо знати, які забруднюючі речовини знаходяться у водопровідній воді, і як ці сполуки впливають на наше здоров’я і самопочуття.

Токсини і небезпечні елементи присутні в багатьох джерелах води в нашій країні.

Що це за речовини?

Миш’як: цей хімічний елемент зустрічається в різних мінералах і широко використовується в сталеливарній промисловості як підсилювач для сплавів, а також в області електроніки для використання в напівпровідниках. У розчиненому вигляді він може міститися і в воді. Миш’як є відомим канцерогеном і дуже токсичний.

Хлор: Хлор вже давно використовується в якості методу для знищення шкідливих бактерій і мікроорганізмів в наших побутових системах водопостачання. Єдина проблема полягає в тому, що хлор може викликати проблеми зі здоров’ям, якщо він потрапляє в організм регулярно і у великій кількості.

Алюміній: У більшості наших побутових джерел води присутній алюміній. Якщо його концентрація досить висока, порушується абсорбція кальцію, що негативно впливає на стан здоров’я в цілому.

Перхлорат: ця речовина теж може бути присутня у водопровідній воді. Вплив більшої кількості перхлората здатна викликати аномальну активність щитовидної залози.

Зрозуміло, що не всі ці речовини обов’язково присутні в воді з-під крана. Так само як і навпаки, у водопровідній воді можуть бути присутніми десятки і сотні інших, які не згаданих тут хімічних сполук, впоратися з якими не завжди можуть навіть найпотужніші очищувальні фільтри для домашнього використання. До чого ризикувати, якщо є простий і зручний спосіб забезпечити себе і своїх близьких чистою, смачною і корисною питною водою? Подбайте про своє здоров’я і замовте артезіанську воду Авіта з доставкою!

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua