Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як правильно зберігати питну воду

Чиста і смачна питна вода – це те, без чого неможливе життя. Сьогодні забезпечити потребу в питній воді найбільш оптимально, якщо замовити бутильовану воду у Харкові (або іншому місті). Це дозволить використовувати таку воду для приготування їжі, напоїв і вживання в чистому вигляді. Однак тут виникає логічне запитання. Який термін зберігання питної води і як правильно її зберігати для того, щоб вона не втратила свої смакові і органолептичні властивості?

хранение питьевой воды
Зберігання питної води: у чому і як правильно зберігати воду – відповіді компанії Avita

Далі ми докладно спробуємо відповісти на нього.

Як і в чому зберігати питну воду

Зазвичай для зберігання питної води застосовують пластмасові, або металеві ємності. Не варто наливати питну воду в ємності, виготовлені з меламіну, який виглядає естетично і відрізняється високою міцністю, але може при цьому виділяти канцерогенні речовини. Воду в кількості до п’ятдесяти літрів найчастіше зберігають в стандартних пластикових бутлях, закритих кришками. Це цілком прийнятний варіант, якщо температура в приміщенні не вище 25 градусів за Цельсієм, а ємність з водою надійно захищена від прямого впливу ультрафіолету. Термін зберігання води в скляній тарі в середньому становить два-три роки, а в пластиці – від трьох місяців до одного року. Мінеральна вода, особливо газована, має менший в порівнянні з артезіанської термін зберігання.

Найбільш відповідними матеріалами для зберігання води вважаються поліетилен і поліетилентерефталат, маркуються відповідно як ПЕ і ПЕТ. Уникати слід ємностей з полівінілхлориду (ПВХ), особливо, якщо мова йде про повторне використання такої тари.

Замовляйте доставку води в Харкові тільки у перевіреному місці.

Кращий варіант

Оптимальним варіантом є замовлення чистої питної артезіанської води зі свердловини, розташованої в екологічно чистому районі Харківської області в компанії «Авіта-Сервіс». У нас ви можете замовити доставку води в будь-якій необхідній кількості. Ми доставимо воду «Авіта» в бутлях з полікарбонату об’ємом 19 літрів. У такій тарі вода збереже всі свої корисні властивості води протягом цілого року. Матеріал, з якого виробляються бутлі, абсолютно нешкідливий для людини і тварин навіть при повторному застосуванні. До того ж, ми при кожному замовленні міняємо ваші полікарбонатні бутлі на інші, очищені за всіма правилами і на ті,що пройшли перевірку якості. Зауважимо, при використанні полікарбонатних бутлів є лише один нюанс. У них варто зберігати виключно воду, адже матеріал сильно вбирає запахи. У всьому іншому саме полікарбонат – це оптимальний варіант матеріалу для виготовлення тари такого типу.

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua