Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як привчити себе регулярно пити воду?

Давно відомо про те, що в день потрібно випивати достатню кількість чистої питної води для повноцінного функціонування всіх органів і систем організму. Як тільки регулярне вживання води увійде в звичку, результат стане помітний буквально відразу: покращиться метаболізм, почнуть йти зайві кілограми, зморшок на шкірі стане менше, а бадьорості додасться. Якщо ж організм буде відчувати дефіцит води, то це може стати причиною головних болів, хронічної слабкості і втоми, проблем з тиском, сухості слизових оболонок і шкіри.

Звичайно, тут відразу ж постає питання про те, яку кількість  води ,що випивається в день можна вважати достатньою? Однозначної відповіді на нього немає, оскільки рекомендована кількість залежить від статі, віку, фізичних параметрів, способу життя і безлічі інших чинників. Найкраще проконсультуватися з фахівцями, які допоможуть розрахувати оптимальний для кожного конкретного випадку обсяг споживаної води. В цілому ж стандартна порада фахівців наступна:

«Жінкам потрібно пити не менше двох, а чоловікам не менше трьох літрів води в день».

Зауважимо, тут мова йде саме про чисту, питну води, не враховуючи кави, чай та інші напої, а також перші страви. У спекотну пору року цю кількість можна збільшити ще більше. Однак тут виникає проблема, як привчити себе пити стільки води щодня?

Насправді, зауважимо, перш за все, що це тільки здається великим об’ємом. Просто почніть слідувати декільком порадам, які будуть викладені далі, і ви навіть не помітите, як регулярне вживання води стане вашою звичкою.

Зробіть пиття води пунктом зі свого розпорядку дня

Поставте собі на телефон нагадування про те, що потрібно випивати склянку води перед, наприклад, ранковим умиванням, після відвідування душу або перед сном. Це дозволить не забувати випивати, як мінімум, кілька склянок на день.

Тримайте воду на видному місці

Якщо ви будете бачити мету (необхідну кількість води) перед собою, вам складніше буде забути про необхідність її пити.

Вносьте різноманітність

Заохотьте себе за хорошу звичку покупкою красивої чашки або пляшечки, саме таку, яку хотілося б брати в руки (а, значить, і пити з неї) частіше. У воду можна додавати для різноманітності кубики льоду із замороженими в них шматочками лимона або інших фруктів.

Пробуйте впровадити психологічні пускові механізми

Пробуйте випити склянку води, коли хочеться з’їсти щось шкідливе. Найчастіше, організм цілком погоджується з такою заміною, почуття голоду пропадає, кількість випитої води зростає.

Складіть графік

Відзначайте на графіку розпорядок вживання води і кількість випитої рідини. Зручно буде відзначити в графіку дні замовлення води «Авіта». Це дозволить не забути подзвонити операторам вчасно, щоб замовити доставку. Обов’язково радуйте себе за виконання плану приємними дрібницями.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви й не помітите, як вживання двох літрів води щодня стане звичкою. Надалі ви будете пити воду в достатній кількості, навіть не помічаючи цього. Головне почати!

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua