Загрузка
завантаження /0
  • telegram
Прийом заявок
з 08.00 до 18.00
Телефон
Особистий кабінет
0

Як реагує організм, якщо отримує достатньо води

Ми вже неодноразово писали про ознаки зневоднення і про те, як відбивається на нашому тілі і самопочутті недостатнє споживання питної води. Сьогодні ж представники компанії Авіта розкажуть про те, як організм дякує нам за те, що він отримує воду в достатній кількості. Авіта – це вода у Харкові високої якості та експертний блог з корисними порадами.

Банальна істина про наслідки нестачі води в організмі

Так, як говорилося вже неодноразово, організм людини приблизно на 60% складається з води, і недостача рідини позначається буквально на всіх органах і системах, що може проявлятися і в перепадах настрою, і в проблемах зі шкірою, і в порушенні роботи шлунково-кишкового тракту.

Що відбувається, коли людина починає дотримуватися правильного питного режиму?

Вода и кишечник

Налагоджується робота шлунково-кишкового тракту

Може, це і не дуже приємна тема, зате актуальна. Коли організм не отримує достатньо води, товстий кишечник починає в буквальному сенсі витягати воду з стільця, що в кінцевому рахунку призводить до відомих наслідків. Приємного тут мало, не кажучи вже про те, що це тягне за собою і інші неприємності зі здоров’ям. Зате, якщо води організму досить, це допомагає регулювати роботу кишечника і запобігає появі запорів. В результаті і настрій піднімається вгору, і енергії стає більше, і навіть стан шкіри поліпшується.

Кров ефективніше очищується

Якщо організм не відчуває нестачі в воді, нирки ефективніше виводять токсини і очищають кров. У підсумку ми відчуваємо себе молодше і здоровіше.

М’язи стають сильнішими

Якщо організму мало води, він намагається отримати її з себе самого, в тому числі і витягаючи рідину з м’язів. В результаті вони стають слабкими і в’ялими. Чи то справа, якщо води мало – завдяки дотриманню оптимального балансу електролітів наші м’язи наповнюються енергією і працюють на повну силу.

Результат на обличчя

Якщо ви п’єте достатньо рідини, результат дійсно буде на обличчя. Звичайно, вода – це не панацея, і вона не може позбавити від всіх проблем зі шкірою. Проте, нормальний питний режим трохи згладить зморшки, зробить колір шкіри більш рівним і здоровим. Ще один бонус – очі нарешті перестануть виглядати запалими. Якщо ви при цьому ще і висипатися будете як слід, то позитивні зміни в зовнішності стануть очевидними не тільки для вас, але і для всіх оточуючих.

Ви починаєте рідше їсти

Як ми вже говорили, людина може плутати відчуття голоду з почуттям спраги. У підсумку, ми можемо їсти, коли нам хочеться пити і в результаті отримувати зайві кілограми. Але така проблема зникає, як тільки організм починає отримувати достатню кількість рідини.

Якщо ми п’ємо достатньо води, почуття голоду приходить рідше, а шлунок залишається наповненим довше. Зрозуміло, не варто замінювати повноцінний прийом їжі літрами води. Але вона допоможе вам утриматися від шкідливих перекусів і зберегти фігуру в повному порядку.

Пийте чисту і свіжу артезіанську воду «Авіта» і відмінний результат не змусить себе чекати!

Вода АВІТА
Харків
  • +38(067)-644-77-70
  • +38(050)-304-77-70
  • +38(057)-728-77-70
  • +38(063)-940-77-70
  • info@avita.ua